Skocz do zawartości

Shenmue HD


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie wiem czy fake, ale takie cos wyjdzie na bank przed premiera trojeczki

Oby, ponieważ dwie części tej serii to jedne z najlepszych gier wszech czasów i jakieś miejsce w erze wszechobecnego hd im się też należy.

 

 

 

 

Teraz tak patrzę bardziej a na końcu filmiku widać Virtua Fighter 1. Czyżby jakaś kolekcja z automatów hd 1,2,3,4,4E,4FT? Ależ by było  :obama:

 

Wie ktoś jak usunąć posta bo przez pomyłkę dwa napisałem?

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Myśle że to była budka retro Segi czy coś. Dlatego zbytnio  bym się nie napalał bo Remaster HD Shenmue  to o wiele więcej roboty niż się wszystkim zdaje.  Wygasłe umowy licencyjne ( Cola, zegarek itd),  podmiana tekstur itd . To masa roboty i wątpie aby Sedze się chciało w tym babrać. Pewnie sukces Shen 3 by skusił do produkcji  kolekcji, jednak sukces 3 byłby  pewniejszy gdyby wyszła kolekcja ( i transfer save'a  można by zrobić)  

Odnośnik do komentarza

Indeed.

Zreszta producenci 3 cos tam niesmialo gdybali o remasterze jedynki i dwojki ale nie ma co predko na to liczyc. Zreszta obawiam sie, ze trojka nie pojdzie tak rewelacyjnie skoro na rynku jest cala masa mlodszych graczy nie znajacych poprzednich serii. Ba! Ja raptem liznalem jedynke i nie znam do konca historii i z tego powodu nie jaram sie na razie trojka.

Odnośnik do komentarza

Streszczenie dwóch poprzednich części pojawi się w "trójce" - to już dawno potwierdzone. Na remastery wydane przez Segę jednak bym nie liczył - te gry wymagają ogromnych nakładów pracy, a oprawa graficzna to tutaj najmniejszy problem.

Odnośnik do komentarza

Obie części można bardzo przyzwoicie emulować, o ile się nie mylę, to DF robiło nawet analizę jakiejś wersji programu robionego pod Shenmue. Same gry też można w miarę bez problemu kupić. Największą przeszkodą, przynajmniej dla młodszych graczy, może być drewno, którym obie części mogą teraz dla nich być.

Odnośnik do komentarza

Zawsze miałem wrażenie, że mało który hicior zestarzał się tak źle, jak Shenmue. Gra jest bardzo sztywna i należy do szybko starzejącego się grona gier stawiających na powierzchowny "realizm". Granie w nią w ciągu ostatniej dekady kojarzy mi się głównie jako wysiłek, no nie każdy ma tyle czasu i cierpliwości potrzebnych do pierwszego Shenmue.

 

Ale może to wpływ faktu, że jest na konsoli, którą rzadko kiedy chce się trzymać? Trza będzie obadać niedługo ponownie i uważnie i zdać relację.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...