Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mojave napisał:

 
A czy:
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Jedna z dziewczyn juz dala ci w obozie cynk o doktorku w Valentine? Jesli nie, to raczej nic tam nie zrobisz.

 

 Nie pamietam. Wiem ze tam kiedyś byłem i przez okno podglądałem ze coś tam się dzieje. Wtedy dostałem info ze w grze występują takie sytuacje. Potem wjechałem na tyły ale bounty za ta akcje mnie przeraziło i dałem load game. I tak se gram. Chapter 3 wiec pomyślałem ze wrócę zrobić jatkę a tu opcja zniknęła 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Mojave napisał:

@mlody23 wrzucaj to w spoiler, bo cie zlinczujemy zaraz.

Ale o czym Ty piszesz? Przecież filmik i cokolwiek z tym związanego było w spoilerze?

Nie wiem, chyba że:

Spoiler

chodziło o kolor włośów, ale skąd miałem wiedzieć że jest tak jak wyjaśnił Be? Myślałem że to opcja customizacji. Nie zauważyłem że to inna osoba, bo zarost na całej twarzy może mylić.

Widzę teraz że post ten w ogóle został usunięty i nie jestem przekonany dlaczego. Jeśli kogoś uraziłem to bardzo przepraszam, ale było to zupełnie nieświadome :dafuq:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MeL napisał:

 Nie pamietam. Wiem ze tam kiedyś byłem i przez okno podglądałem ze coś tam się dzieje. Wtedy dostałem info ze w grze występują takie sytuacje. Potem wjechałem na tyły ale bounty za ta akcje mnie przeraziło i dałem load game. I tak se gram. Chapter 3 wiec pomyślałem ze wrócę zrobić jatkę a tu opcja zniknęła 

ja np mam tak że dostałem cynk o innym biznesie w saint denis i nie mam tam w ogóle opcji wyciągnięcia broni. ale u mnie dopiero 2. chapter więc pewnie jeszcze fabularnie zablokowane

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, MaiorZero napisał:

Zaczyna mnie irytować to polowanie na króliki w stanie idealnym.

Tak jak pisał rozi, bierzesz vermint rifle i strzał w dupe i jest w idealnym stanie - co w tym trudnego?

1 minutę temu, mlody23 napisał:

Ale o czym Ty piszesz? Przecież filmik i cokolwiek z tym związanego było w spoilerze?

Był filmik w spoilerze, który spoilował dość poważnie jedną rzecz w grze. Nie napisałeś czego dotyczy spoiler więc troche lipa. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozi napisał:

No chyba chodzi mu o to, że królik też musi być w idealnym stanie. To już trzeba wytropić.

A tak zrozumiałem. Ja nie wiem co chwilę dostaje 3 gwiazdkowego :usmiech: Za to mam zaje.bisty problem z wytropieniem american badgera trzy gwiazdkowego, zawsze mi się trafią dwu. 

 

Btw ktoś pytał o gwałt

 

jeśli nie chcecie tego przeżyć to radzę uważać na pewnego przyjacielskiego kolesia w domku na bagnach 

 

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...