Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Faka napisał:

Myślałem, że po ukończeniu będzie można jakoś wrócić właśnie:

 

  Ukryj zawartość

do Guarmy, a widzę, że jednak lipa. To się zastanawiam czy iguany będzie można jeszcze gdzieś złapać?

 

Spoiler

Można, na wysepkach niedaleko naszego drugiego obozu

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Yakubu napisał:

Ich tż trzeba znaleźć pięć sztuk? Na razie mam dwie, trzeba poszukać reszty zanim nagle ich populacja spadnie o 99% :|

 

Jedną ale trzygwiazdkową, trzeba zestrzelić strzałą na zwierzynę drobną.

 

Ogólnie te ptaki nie są takie złe, wronę, pirangę, drozda, kardynała i sójkę złapałem dość szybko, tylko z tą jemiołuszką się męczę. Ale i tak spodziewałem się że ten quest mi zeżre więcej czasu a męczyłem się tylko ze znalezieniem oposa i skunksa (w ch.uj ich jest ale akurat nie wtedy gdy trzeba xd).

 

W dodatku testuję teraz czy będę miał glitcha o którym piszą w necie, czyli że jak ma się już wymagane zwierzęta przed rozpoczęciem kolejnego zlecenia to ponoć nie dostaje się listu. Akurat przed piątym zleceniem miałem sójkę i nietoperza już w ekwipunku więc 2/5, zrobiłem sejwa przed tym i zobaczymy, może nie zglit(pipi)e :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, c0ŕ napisał:

W dodatku testuję teraz czy będę miał glitcha o którym piszą w necie, czyli że jak ma się już wymagane zwierzęta przed rozpoczęciem kolejnego zlecenia to ponoć nie dostaje się listu. Akurat przed piątym zleceniem miałem sójkę i nietoperza już w ekwipunku więc 2/5, zrobiłem sejwa przed tym i zobaczymy, może nie zglit(pipi)e :reggie:

Spoiler

List się dostaje, tylko nie wyświetla się że możemy go od razu podejrzeć, trzeba wejść w torbę i tam będzie jako list z nagrodą czy cuś takiego i trzeba go przeczytać i zadanie nam się zaktualizuje.

Kumplowi wczoraj np. wskoczył trofik za oskórowanie wszystkich gatunków zwierząt i nie wyskoczyło mu powiadomienie i konsola nie zrobiła nawet screenshota. Bidny jeszcze ze dwie godziny latał i skórował, bo myślał że mu się zglitchowało.

Odnośnik do komentarza

19, z czego 10 to hazard którego się boję z tego co czytam i zostawiam na sam koniec xD

 

Ale te challenge to najbardziej czasochłonna cześć gry zdecydowanie. Z początku wydajają się proste, ale jak wjeżdża zbierz 90 kwiatow do zrobienia toników, zbierz każdy rodzaj rośliny (i od nowa trzeba to zaczynać, te które zebrało się przed challengem się nie liczą ofc), ujarzmij wszystkie konie, zlow każda rybę to ja pier.dolę.

 

W ogóle jeśli mam jeszcze przed sobą challenge żeby złowić jakąś grubą rybę ponad ileś tam kilo a wszystkie legendarne już zlowilem to chyba znajdę taką co? xd

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Yakubu napisał:

Te orchidee pani nocy to nie chodzi po prostu o te co kwitną w nocy? Znalazłem kilka sztuk gwiaździstych i nocnych, a licznik znalezionych przedmiotów dla dauna to 13/30, a 13 to liczba piór które mam :/

W dzień też je możesz znaleźć, masz filmik

Spoiler

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Rozi To nie ma nic do rzeczy, ten challenge to jest tak jakbyś grał w jednorękiego bandytę xD

 

Po prostu trzeba mieć na tyle szczęścia żeby mieć 5 kart z wartością nie przekraczającą 21 i jeszcze mieć szczęście żeby krupier w tym czasie nie miał blackjacka. Od 18 sobie klikam X i mam dopiero jedną wygraną w ten sposób, a tu jeszcze 2 :pechowiec:

 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, c0ŕ napisał:

@wojnar ile czasu zajął ci 8 challenge hazardzisty? Bez kitu, klikam już drugą godzinę X oglądając seriale i na razie ani jednej wygranej dobierając 3 karty xd

Jakieś 3-4 godziny. Polecam usiąść najbardziej z lewej od krupiera, jak zobaczysz że masz wysokie karty to odchodzisz od stołu i od razu dołączasz ponownie. Dzięki temu idzie zaoszczędzić trochę czasu.

 

W tym czasie 2 razy miałem tak że dobrałem 5 kart a tu (pipi) bo krupier miał 21 albo był remis >_<

 

Potem domino 3 razy z rzędu zrobiłem w Blackwater, tam jest domino "trójkowe" i w sumie najłatwiej mi poszło. Z challenge 10 po prostu dajcie All In 3 razy z rzędu na samym początku rozdania i wpadnie.

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem ten 8 challenge po 5h ale chyba zrobiłbym go jeszcze raz byle nie musieć ujarzmiać tych je.banych koni. Latam za tymi pier.dolonymi kucami już dobre 3h i znalazłem 3 różne rasy a trzeba 9, jeżdżę dookoła Lake Don Julio jak jeden youtuber mówił i zero koni. A jednego jak znalazłem (American Paint) to podczas ujarzmiania tak skakał że spadł ze mną pijanym na plecach z klifu i zdechł debil xddd

 

98.9% i mam ochotę rzucić to w cholerę, oby klątwa chrisa zadziałała i wyje.bało mi sejwa

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Rozi napisał:

@MeL

A podejrzałeś najpierw te zaplecza?

 

 

Oczywiście. 

Najpierw 

Spoiler

namierzyłem u doktora okno przez które widać odryskola. 

Zrobiłem save, wjechałem w nich ale dostałem spore bounty więc load i stwierdziłem, że zostawiam na później.

 

Jak w Chapter 3 trafiłem do Rhodes to podczas jednej z pierwszych wizyt zauważyłem typa w piwnicy u rusznikarza. 

Ale olałem bo był zakaz od Dutcha na rozpierduchę.

Teraz rozdział 4 i piwnica pusta i zaplecze u lekarza też puste.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, wojnar napisał:

Dobra Panowie, jutro będę w pracy miał oczy jak 5zł od niewyspania ale...

 

Ta satysfakcja :banderas:

 

W spoilerze daje jeszcze screena ze scenki która się odpala jak wbijesz 100%

  Pokaż ukrytą zawartość

8nWFxwJ.jpg

Ten screen z trofeum też mogłeś sobie  odpuścić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...