Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

@Rayos Już za bardzo nie pamiętam, ale wraz z kosztami wysyłki to chyba nie całe 500 zł, ale że mnie capnęli na cle to musiałem do tego coś dopłacić i chyba zapłaciłem ponad 600 zł. Ale za to teraz ta figurka jest warta o wiele więcej ^^.

 

Na pewno mniej mnie kosztował niż sobie Ultima swego czasu życzyła...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Ogólnie preordery ruszają, bo pewnie i tak będzie sprzedawana w innych sklepach, jak nie od razu to trochę później. No chyba że figurka będzie w specjalnej edycji limitowanej dostępnej tylko na stronie producenta. A takie też wychodzą. Ale spokojnie GSC wysyła do Polski, i płaci się dopiero gdy paczka będzie gotowa do wysyłki (nie które sklepy żądają opłaty z góry).

Jedyne ograniczenie może być takie że preordery będą miały określony czas składania, o czym i tak klienci są informowani od kiedy do kiedy zbierane są zamówienia.

Ja jestem ciekaw ceny, mam nadzieję że nie będzie odstraszać...

 

Na razie zapowiedzieli tylko ją, z czasem może być jeszcze ktoś inny. Z Fire Emblem było kilka figurek...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MichAelis napisał:

Azumi wypadla mi z legendarnego co dostalem z dlc. Można powiedzieć ze warto było xd

azumi-xenoblade-chronicles-2-34.7.jpg

AZAMI* Raczej ciezko jest jej potencjal obudzic w walce ze wzgledu na mechanike gry, a przynajmniej mi sie nie udalo, nie mam chyba az takiego skilla.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

polecam akcesoria co dają ci hp jak poruszasz się. Dobry sposób na podleczenie w walkach w których nie możesz korzystać z pełni mocy lub ze wszystkich kompanów. 

 

zasada jest prosta: jak spada ci nisko hp to zaczynasz latać dalej od przeciwnika i znowu jak się podleczysz do przeciwnika. Zabójcza zabawa w berka. 

 

Są też akcesoria co dają hp za krytyka, za auto attack i np 25 % dmg który robisz zamieniają w hp dla ciebie 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, blantman napisał:

polecam akcesoria co dają ci hp jak poruszasz się. Dobry sposób na podleczenie w walkach w których nie możesz korzystać z pełni mocy lub ze wszystkich kompanów. 

 

zasada jest prosta: jak spada ci nisko hp to zaczynasz latać dalej od przeciwnika i znowu jak się podleczysz do przeciwnika. Zabójcza zabawa w berka. 

 

Są też akcesoria co dają hp za krytyka, za auto attack i np 25 % dmg który robisz zamieniają w hp dla ciebie 

 

Dzięki przetestuje ale kolo jest niezły. Co N zrobiło masakra a nie dawno przeklinałem tą grę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...