Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, bld napisał:

czy warto wysyłać na merc mission blade'y które mamy przy sobie i biorą udział w fabule bo po tych misjach mogą dostać skille które pomogą dostać się w nowe miejsca np. używanie "Airflow" itp?
Bo ja jak dotąd wysyłam te noname'y z common crystalów.

Wysyłaj rare bladey. Nigdzie tak szybko nie podbije im się skillów jak w Mercach. Common bladey tylko jako dodatek.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz mam problem. Jestem w chapterze 5 ide do wioski Rexa i wyladowalem i przeciwnicy ok 32 levelu ja mam 38, ale jak wchodze wyzej to sami po 45 level i jest ich peeeeełno. Takze maja mnie na dwa trzy strzaly. Nie widze innej drogi, a ominac prawie ich sie nie da... 

za niski level? Dziwne

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MichAelis napisał:

Pierwszy raz mam problem. Jestem w chapterze 5 ide do wioski Rexa i wyladowalem i przeciwnicy ok 32 levelu ja mam 38, ale jak wchodze wyzej to sami po 45 level i jest ich peeeeełno. Takze maja mnie na dwa trzy strzaly. Nie widze innej drogi, a ominac prawie ich sie nie da... 

za niski level? Dziwne

Tam są dwie drogi. Sprawdź mapę to pownno być widać taką bez większych problemów. Max kilku wrogów będzie silniejszych. 

Odnośnik do komentarza

ja dotychczas mialem chwilowy przystanek przy trzech bossach ale 4-5 podejsc, a przede wszystkim wpadniecie na sposob i pekli: (uwaga spoilery az do 7 chaptera)



- 5 chapter i dzialo z kablem na tytanie/broni - jak kabel ma 1/2 energii to dzialo dostaje pjerdolca i mega  ataki, wystarczylo szybko w polowie odpalic chain attack by zabrac pozostala 1/2

- 6 chapter i trojka drombo czyli akhos, patroka, mikhail, trudnosc polegala na tym, ze ciezko tu sadzic blade combo

- 7 chapter i ekipa cieni, respawnowany sie co chwile, endless walka ale gdzies w 1/3 ich energii trzeba ich zajechac jednym combo lub nawet chain attack by nie mieli czasu sie sklonowac

Odnośnik do komentarza

Koniec 8go chapteru i początek 9go to już jest taka epickość, że ledwo to dźwigam.

 

Ja sobie trochę inaczej poradziłem z tą walką w 7mym rozdziale:

 

zjechałem każdemu tak do połowy hp a później raczej na spokojnie dobijałem po kolei i żaden się nie klonował

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

Ten znak żywiołu przy nazwie przeciwnika na pasku jego życia, to jest jego podatność większa tsk?

Spoiler

O (pipi) xddd ale beka ze zj.eba. Jestem na ostatniej chyba walce z Zakem, koncowka 5 chaptera. I tam morag nie chce z nim walczyc, i zostaje z dwuosobowym party. Z 10razy mnie rozwalil, rexa i niie. Zmienilem na tore jeszcze gorzej. Mieszam blejdami, kombinuje w koncu pada. A tu sie okazuje ze moge zwiekszac i zmniejszac party dowolnie xDD 

 

Odnośnik do komentarza

JA PIE.RDOLE CO TAM SIE DZIALO NA KONCU. FENOMENALNA, FANTASTYCZNA, CUDOWNA, GENIALNA GRA, COŚ NIE SA MO WI TE GO :fsg::fsg::fsg: 

to, co zrobili łącząc obie części w jedną spójną całość, dla mnie, fana pierwszej odsłony, było jednym z największych growych orgazmów w życiu

 

Monolith popełnili takie dzieło, że nawet biorąc pod uwagę wszystkie minusy, to wciąż jest to top3 gier, a może nawet najlepsza dla mnie gra ever.

 

Podsumowując:

najlepsza gra o trójkącie nastolatka z dwoma cycatymi marzeniami każdego samotnego, 50letniego japończyka

:kaz: 

 

...a teraz przyjdzie pofabularna pustka  :frog: 

 

2 godziny temu, MichAelis napisał:

Można kupic magazyn? Xd

po co mi i po ile?

Tak sobie mysle, ze wszystkie amibio zlalem, ale z xeno to kupilbym komplet. Chyba jednak xeno>zelda

 

można też nie wydawać hajsu:

 

są tylne drzwi, które można otworzyć field skillami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...