Jump to content


nadol90

Użytkownicy
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

nadol90 last won the day on February 15

nadol90 had the most liked content!

Community Reputation

524 Wybraniec

3 Followers

About nadol90

 • Birthday 04/16/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Katowice
 • Zainteresowania:
  Chińskie sztosy.

Recent Profile Visitors

1725 profile views
 1. nadol90

  Zakupy growe!

  Naczytałem się jakie to japońskie wydania gierek na szaraka są wspaniałe i przyznam, że wiele w tym prawdy. Po pierwsze, kolorowe okładki, arty na nich, przeglądając pudło ntscj odnosi się wrażenie jakby przeglądało się artbooki a nie zwykłe manuale, w porównaniu do europejskich wydań i tych szarych instrukcji wyglądających jak instrukcje do sprzętu AGD robią wrażenie. Po drugie stosowne ceny i oczywiście szybsze wersje ntsc od pal. Jedyne co to pokonać barierę językową :). Póki co doleciały jak widać Parasite Eve oraz Brave Fencer Musashi, niesamowite, że Japończycy potrafią wysłać grę za grosze i dostaje ją w ponad tydzień. Na pewno to nie koniec wojaży z NTSC J na szaraczku i będę kompletował to co chcę mieć w kolekcji równolegle z PAL, w zależności jak będą prezentować się cenowo. Oprócz tego udało się dorzucić do kolekcji coś na resztę platform no i samego szaraka japońca.
 2. nadol90

  Zakupy growe!

  @Hoipolloi za ile blood will tell udało Ci się wyciągnąć? Od roku próbuje dorwać po jakiejś normalnej cenie. Piękne zakupy.
 3. nadol90

  Wrzuć screena

  Piwnicza niedziela, na co komu słońce i powietrze Captain Commando; Capcom Belt Collection/Switch
 4. nadol90

  Zakupy growe!

  Rym prezentuje się pięknie, daj znać jak gierka, wstępnie może być kozakiem.
 5. nadol90

  Zakupy growe!

  Nadrabianie KH po fajnym promo na vgp, zamiast płacić za przesyłkę to dobrało się fajna 15 rojal edyszyn i piękne sztosy na dc i psx.
 6. nadol90

  Crackdown 3

  Akurat Musiolik recenzował
 7. nadol90

  Crackdown 3

  Aktualnie portal PPEEEEEEEŁEEEE wrzucił reckę - ocena 6.5/10, usunęli kiedy w komentach ktoś zauważył, że jest embargo do jutra. Portal życia.
 8. nadol90

  Zakupy growe!

  @XM. o dziwo z Ultimy, 140 zł. Widzę jednak, że podnieśli cenę o te 19 zł - https://ultima.pl/ct/nintendo-switch/gry/bijatyki/capcom-belt-action-collection Oprócz tego jeszcze jest Play Asia, ale tam cło + dłuższy czas oczekiwania.
 9. nadol90

  Zakupy growe!

  Na nowy rok obrodziło w shmupy i beat'em upy.
 10. nadol90

  Zakupy growe!

  https://www.bitmapbooks.co.uk/products/neogeo-a-visual-history Mają jeszcze wydania nt innych konsol, warto się rozejrzeć.
 11. nadol90

  Zakupy growe!

  W końcu Resident'y, które brakowały do kolekcji. Skarb od Treasure (Freak Out), mam nadzieję, że uda się skompletować wszystkie gry od nich i bundle na pstryka z gadżetami. Shaman miałeś rację, ogólnie bębenek super, ale jakością wykonania nie powala z nóg. Mimo wszystko i tak must have, jeżeli ktoś chce popykać w Taiko. Na koniec świetnie wydany na analogu ost Castlevanii: Rondo of Blood/Dracula X oraz świetny Artbook/książka o NEOGEO, super szkice, okładki gierek wraz z krótkimi opisami oraz cała historia firmy i ich konsol/automatów (niestety wydany jedynie w języku angielskim). W skrócie jest co poczytać jak i pooglądać.
 12. nadol90

  Zakupy growe!

  To pudło do Gradiusa
 13. nadol90

  Zakupy growe!

  puścił od razu hah@Square
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.