Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, XM. napisał:

Ja mam 95h i juz tez zblizam się do końca - (...) mam już naprawdę nie wiele do zrobienia, bawiłem się w każdym możliwym miejscu, rozwaliłem wszystkich prócz tych dinozaurów i typa na 100 lvl a tak każda kraina przeorana na wszystkie sposoby i field questów dosłownie parę zostało dla ice mastery, zero rushowania.

 

To ty masz chyba jakies szybsze postaci xd ja 83h, jestem w 6tym chapterze a wracajac do wczesniejszych lokacji wciaz odkrywam nowe rzeczy - questy dla blade'ow, nowe merc missions, nowe miejscowki ukryte za skillami itp. Jak porobiles to wszystko w niecale 100h to szacun. Zakladam, ze ja pewnie jakies 130h leciutko bede mial konczac gre.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie przeszedłem, mam final chapter i fakt - leżę pod stołem po tej cutscence na początku chaptera. Rayos odpisze jak przejde grę. Dziś mam zamiar juz porobić maksymalnie co mi zostało i we wtorek przejść grę. Nie mam jeszcze 5 bladeow ale wczoraj na 100 core crystals zero rare bladeow wiec ich misje zostawie juz na postgame...

 

Blantman - to będzie ciężko bo 9 chap mega wyzylowal poziom trudności -mnóstwo mobow 60-70 lvl i starcia po paru przeciwników na raz. Ja całą grę byłem przelevelowany tak 9 chap było gorąco ale nie ma też mowy ze dostawałem wpie.rdol jak za czasów xcx czy też od smoka w xc1.

A 8 chap i lokacja to chyba najlepsza co było w tej grze.

Godzinę temu, Kinoji napisał:

 

To ty masz chyba jakies szybsze postaci xd ja 83h, jestem w 6tym chapterze a wracajac do wczesniejszych lokacji wciaz odkrywam nowe rzeczy - questy dla blade'ow, nowe merc missions, nowe miejscowki ukryte za skillami itp. Jak porobiles to wszystko w niecale 100h to szacun. Zakladam, ze ja pewnie jakies 130h leciutko bede mial konczac gre.

No biega mi szybciej bo mam juz ze 4 perki na szybsze bieganie xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

do mnie poziom trudnosci jest w sam raz, rozumiem zalozenie tworcow by nie bylo az tak trudno bo system promuje bardzo robienie combosow wiec musieli zachowac balans pomiedzy tymi co to ogarniaja, a tymi co nie. Zachwianie w strone tego by rozwalanie przeciwnikow zmuszalo nas do robienia co chwile perfect chain combo czy zakladania 5 orbow sprawiloby, ze ci co tego nie ogarniaja odbili by sie od gierki w poczatkowych chapterach.

 

dla wymiataczy sa stworki unique i ukryte lokacje i natykamy sie na nie dosc szybko wiec nie jest tak, ze to co trudne zarezerwowane jest tylko do post game i mozemy sobie dozowac na biezaco

 

 

Odnośnik do komentarza

Tzn. Jeśli to prawda ze są smoki na 120 lvl a max dla postaci jest 99 to i tak nie obejdzie się bez mega siedzenia w menu postaci i pakowania wszystko w agility. To samo było z telethia w poprzednich xeno. Jest git, jak mówię - na pewno w dlc wpadną mega stwory + pewnie w tym story dlc  pójdzie cap na lvl w górę.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Ma tez byc jakis challenge mode w DLC i ten new game+. Mi brakuje troche suwaczka na hard czy cos, zeby bylo jednak trudniej fabularnie jak juz sie przepakuje przez robienie side-questów (nie robie tego zeby wymiatac,poprostu tak mnie wciagnely ze robilem a levele w tej grze mam wrazenie ze same rosna, INN nie uzywalem ani razu).

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Velius napisał:

Ma tez byc jakis challenge mode w DLC i ten new game+. Mi brakuje troche suwaczka na hard czy cos, zeby bylo jednak trudniej fabularnie jak juz sie przepakuje przez robienie side-questów (nie robie tego zeby wymiatac,poprostu tak mnie wciagnely ze robilem a levele w tej grze mam wrazenie ze same rosna, INN nie uzywalem ani razu).

 

Szczerze to wydaje mi sie, ze akurat dzieki temu, ze challenge mozna sobie samemu znalezc, to nie jest to duzy minus (jesli w ogole). Mozna walczyc z mobkami na wyzszych poziomach, z unique, pozniej beda te w endgame na lvl 100+. To co w fabule jest proste, ale ficek dobrze opisal dlaczego.

Odnośnik do komentarza

Nie mowie ze jest zle, ale taka opcja bylaby fajna, albo jakis wolniejszy progress leveli czy cos. No ale moze to i dobrze ze przystepna dla wszystkich, ja faktycznie mam swoje challenge i sekrety a czasami jak jakis typek z fabuly mocno denerwuje to mozna mu wpuscic niezle lanie :reggie:

 

@XM.50lvl na poczatku chaptera 6 bez uzywania INN kiedykolwiek, po mobkach widze ze troche przesadzilem.

 

 

Odnośnik do komentarza

podziwiam, ze chcecie miec trudnych bossow i czesc fabularna po spedzeniu 50-60h w czterech pierwszych chapterach gdy inni robia je w polowe tego czasu, a w waszym czasie to inni juz gre koncza xd

 

ja mam 34h, 38lvl rexem i poczatek piatego chaptera i jak na mnie to dosc dlugo bujalem sie po mapie robiac questy wiec po mojemu jestescie kurefffsko mocno przelewelowani

Odnośnik do komentarza

xD kurde no to naprawdę muszę te siede questy ruszyć mam ich ze 20  :D

 

walka pod koniec chaptera 7 mimo bossa o 6 lvl wyżższego była mega łatwa. Chyba najłatwiejszy boss w grze (a raczej bossowie)

 

Spoiler

w pierwszej fazie bo wiadomo w drugiej nie można było zginąć

 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Tragedia sidequesty pod koniec gry:

- przynieś 20 kapusty, 29 ryb i 20 kawałków miesa dla uchodźców

- idź tam, jest szczur, zabrał mi kapustę, zabij go

- mój driver jest uwięziony w śniegu -7 fire mastery i 7 ice mastery potrzebujesz

- gdzieś mi zginął znaczek, jest gdzieś tutaj w śniegu -5 fire mastery, 5 wind mastery

- pogadamy kto jest lepsza laska - 12 talk

Kórva i tak nonstop

- zostawiłem gdzieś moje legendarne skarby - szukaj ich w salvage point 

- zbierz mi roślinki, wtedy pogadamy -7 botany

- (pipi)nij mnie piorunem, bo mam zgage, 9 Electric mastery

 

Ja pier.dole dawno takiego gówna niewidzialem.

Kończę te misję szmelcowate i dziś juz przechodze grę bo pod koniec tego typu misji jest od zaje.bania. 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

No od tego sa side-questy, zeby pomagac ludziom w wiosce z głupotami. Smieszne bo mi sie bardzo podobaja, ale ja sie wychowalem na grach MMO i poprostu to lubie, wiec dla mnie to zadna wada. Robie wszystkie questy jak leci, czytam wszystkie teksty (mimo ze te z side-questów pisane przez 10-latka) i jestem bardzo zadowolony :cool:

 

No i nie wszystkie sa slabe, kilka naprawde fajnych ze scenkami i VA.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja też nie widzę nic złego w takich side-questach, bo się już do nich przyzwyczaiłem, grając przez lata w masę rpg'ów. Ogólnie jeśli coś mi się nie podoba to to pomijam by się nie męczyć, i nigdy w grach nie robiłem niczego na siłę. Trzeba też mieć na uwadze, że nie da się w rozbudowanym rpg'u zrobić wszystkich quest'ów na równym poziomie (nawet nasz Wiedżmin miał z tym problem), a część z nich to po prostu zapychacze...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...