Skocz do zawartości

Firmware.


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Kopiują od sony? :D

 

Nic lepszego aktualizacja nie wnosi?

 

Z niepotwierdzonych informacji ponoć naprawia problem z WiFi przy grze online z ciągłym wyszukiwaniem sieci oraz poprawia stabilość w Zeldzie w trybie stacjonarnym.

 

Ps.Jak się uczyć to od najlepszych  :D  ;)

 

Normalnie Magia ! :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

na ps4 tez masz te odwrocone kolory - to wariacje dla ludzi z wadami wzroku, przy okazji dalej nie rozumie czemu nie zwiekszyli ilosc theme i dalej jestesmy ograniczeni do bialego i szarego tla, dalszy brak mozliwosci zgrania save na zewnatrz switcha to karny kutas

 

co ciekawe w opcjach doszla mozliwosc update'u softu samego kontrolera

 

rayos - przy wyszukiwaniu wibruja mi tak samo ale np podczas gry we dwoch np w mk8 to znowu lewy wibruje mi slabiej niz prawy

Odnośnik do komentarza

Najważniejsza nowość to podniesienie limitu głośności na słuchawkach.

Ta zmiana nie dotyczy zwiększenia limitu głośności tylko głośność jest automatycznie ustawiona na max kiedy podłączymy słuchawki. Przydatne kiedy korzystamy ze słuchawek z regulacją głośności podłączonych do konsoli w trybie zadokowanym.

Za to dzięki szukaniu kontrolerów odkryłem, że prawy wiruje mi znacznie słabiej niż lewy :dunno: też tak ktoś ma?

Moje wibrują tak samo mocno.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Dodawanie znajomych z 3dsa i wiiu spoko, odwrócone kolory to ładny nightmare fuel ale nie rozumiem po co on, nawet jak wie screeny robi to zapisuje normalnie.

 

Za to dzięki szukaniu kontrolerów odkryłem, że prawy wiruje mi znacznie słabiej niż lewy :dunno: też tak ktoś ma?

wczoraj zauważyłem że prawy joycon po updatecie gubi zasięg i wariuje jak odejdzie się dalej niż 2 metry od konsoli XDDDDD wczesniej mogłem przez ściane grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...