Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

"O ponownych przymiarkach do Wisły "Baszczu" poinformował w trakcie dzisiejszego programu "Multiliga". Jednak już po jednym z meczów o Puchar Grecji były reprezentant Polski oznajmił, że myśli o wyjeździe z Grecji ze względu na poczucie zagrożenia w obliczu incydentów z niesubordynowanymi kibicami w roli głównej."

 

Przecież w Polsce na stadionach mordy i gwałty są na porządku dziennym. Baszczyński nie ogląda wiadomości!?

Odnośnik do komentarza

"O ponownych przymiarkach do Wisły "Baszczu" poinformował w trakcie dzisiejszego programu "Multiliga". Jednak już po jednym z meczów o Puchar Grecji były reprezentant Polski oznajmił, że myśli o wyjeździe z Grecji ze względu na poczucie zagrożenia w obliczu incydentów z niesubordynowanymi kibicami w roli głównej."

 

Przecież w Polsce na stadionach mordy i gwałty są na porządku dziennym. Baszczyński nie ogląda wiadomości!?

 

Skąd ten cytat? W Grecji burdy to sól piłki nożnej ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Info kibicowskie Wisły:

 

Sprawa z chłopakami wygląda tak:

Zostali zawinięci za wieszanie transparentów. Zostali na dołku i jutro mają sprawy.

 

Inaczej sprawa ma się z naszym młynowym. Mianowicie początkowo dostał propozycję przyjęcia mandatu 500zł za bluźnierstwa. Nie przyjął.

Wobec tego dostał propozycję 300zł mandatu - również nie przyjął.

W związku z tym zmieniono mu kwalifikacje czynu, zlądował na dołku i jutro odpowie za... wieszanie transparentu, którego NIE WIESZAŁ (mało tego - zdejmował go).

 

Mam nadzieję, że uda nam się od rana wynająć im adwokata.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Info kibicowskie Wisły:

 

Sprawa z chłopakami wygląda tak:

Zostali zawinięci za wieszanie transparentów. Zostali na dołku i jutro mają sprawy.

 

Inaczej sprawa ma się z naszym młynowym. Mianowicie początkowo dostał propozycję przyjęcia mandatu 500zł za bluźnierstwa. Nie przyjął.

Wobec tego dostał propozycję 300zł mandatu - również nie przyjął.

W związku z tym zmieniono mu kwalifikacje czynu, zlądował na dołku i jutro odpowie za... wieszanie transparentu, którego NIE WIESZAŁ (mało tego - zdejmował go).

 

Mam nadzieję, że uda nam się od rana wynająć im adwokata.

 

ale ocb? skąd takie informacje? chyba że chodzi Ci o Wisłę Płock :P

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Ja wam powiem tak: mnie w tym kraju już nic nie zdziwi. Najgorsze jest to że ta paranoja - jak nazwał to lukas, staje się niestety standardem, który co najgorsze jest akceptowany przez większość społeczeństwa.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Przecież właśnie większość społeczeństwa to jest ciemna masa ;)

żeby nie było offtopa to oficjalny plan fety mistrzowskiej:

-po meczu kibice z trybun będą mogli zobaczyć jak piłkarze odbierają puchar, jakaś runda honorowa ~40min.

-przemarsz na Rynek Główny, około 20.30 piłkarze mają pojawić się na sukiennicach

-biba do rana :D

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

jak napisałem kibice mają wszystko oglądać z trybun, taki jest pomysł klubu i myślę że niestety tak to się skończy... Podejrzewam że ciężko może być wypić jakieś piwko po drodze na Rynek, mam nadzieje że do rac nie będą się przyczepiać, no ale najwyżej dostane zakaz wstępu na Rynek D:

 

Podobno w Krakowie i okolicach nie można już dostać rac ani flar :D będzie piekło:D

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Stadion jest "prawie" gotowy - zostało w zasadzie dokończenie wnętrz trybuny głównej. Tyle że jakiś tydzień temu okazało się że nie został zrobiony system oddymiania na trybunie głównej i przeciwległej. Dzięki czemu kiełbaski były pieczone gdzieś po za stadionem. Istnieje spore ryzyko że mecze el.LM będziemy grali przy... dwóch trybunach za bramkami bo ten system będzie musiał być zrobiony. Koszt stadionu + 18mln zł. Prezydent i ZIKIT już chyba sami nie wiedzą co mają z tym zrobić, ale wybory wygrane więc można sprawę olać. Ogólnie cała sprawa jest baaaardzo złożona. Jak czytam kolejne artykuły na ten temat to ciśnienie mi skacze.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

No to tak jak w Posen XD

Czyli po oddaniu trybuny będzie już komplet. Najs :)

 

Teraz mają oddać trybunę która była czynna przez 3 lata. Niestety musieli ją zamknąć bo po postawieniu trybun wzdłuż boiska nie dało się na nią wejść(brak klatek schodowych, a w zasadzie czegokolwiek w środku). Mam nadzieję że na przyszły sezon całość już będzie oddana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...