Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

wywiad z Tomkiem Jirsakiem:

 

Zgodzisz się z trenerem że w LE trafiliśmy na lepsze zespoły niż trafilibyśmy w Lidze Mistrzów?

-Nie wiem, ja myślę, że trafić na Barcelone albo Real byłoby lepiej, choć jeśli trener tak uważa to trzeba się z nim zgodzić.

 

Kto jest faworytem naszej grupy?

-My jesteśmy faworytem.

 

A Fulham?

-Żaden Fulham, my jesteśmy faworytem wygramy grupę awansujemy dalej.

 

Uważasz, że Legia lepiej trafiła w losowaniu niż Wisła?

-Niee tam losowanie. Zawsze najważniejszy jest najbliższy mecz, losowanie nie ma znaczenia.

 

 

I to jest słuszne podejście :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Małecki nie wystąpi w meczu z Lechem, został zawieszony na tydzień przez zarząd klubu.

 

Decyzją zarządu Wisły Kraków SA Patryk Małecki za swoje wypowiedzi po meczu z Lechią Gdańsk został zawieszony w prawie rozgrywania meczów w barwach Wisły Kraków na okres jednego tygodnia. Oznacza to, że piłkarz nie zagra w meczu z Lechem Poznań. Zawodnik dodatkowo ukarany został wysoką karą finansową.

Odnośnik do komentarza

Obstawiam że na skrzydle zagra albo Kirm który będzie obstrzeliwał wasze słupki i poprzeczkę, albo Melikson a do środka wejdzie Garguła, jest jeszcze opcja z Nunezem ale on jest lepszy jako łącznik między Sobolem/Wilkiem, a Meleksem.

Odnośnik do komentarza

W końcu Wisła stylem choć trochę przypominająca zespół z poprzednich lat, grająca szybką klepą z pomysłem, siedząca przez długie minuty na rywalu.

 

Nie wiem czy to zasługa 'niemurującego' bramki przeciwnika, z którym można było pograć otwartą piłkę, czy Roberta, który wreszcie zrozumiał, że gra w lidze 6 piłkarzami, którzy nie przekraczają linii środkowej, to jednak średni pomysł w kontekście strzelania goli. Efekt jest taki, że nawet mimo nieszczęsnego Kirma, który chyba postanowił, że już nigdy w życiu nie strzeli gola :huh: , właśnie taką Białą Gwiazdę chciałbym oglądać- IMO na równi z rewanżem z Liteksem najlepszy mecz Wisły w tym sezonie.

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Małecki poślizgnął się na piłce i skręcił kostkę. Chyba nie zagra przez tydzień a później zobaczymy. Maor Melikson ucierpiał po starciu, w którym sam zrobił wślizg i trafił stopę rywala. Sam uszkodził swoją stopę. Miał już taką kontuzję, jego przeczucia nie są dobre, ale musimy poczekać na wyniki badań - stwierdził szkoleniowiec Wisły.

Odnośnik do komentarza

Gra Wisły marna, ale fartowna. Nadal nie widzę w tym zespole jakiejś myśli przewodniej, bardziej standardowe indywidualne podrywy, na dodatek kretyńskie kontuzje Maora i Małego nie wróżą dobrze w LE.

 

Na plus na pewno Biton (ale to nihil novi, btw- ciekawie jak jest skonstruowana umowa, czy jest jakaś określona suma odstępnego, czy okaże się, że po sezonie Belgowie krzykną za niego 2mln ojro??), fajne ofensywne wejścia Jovanovicia i gol strzelony po rożnym, co w epoce Maaskanta urasta niemal do miana cudu ;)

Odnośnik do komentarza

Do Krakowa przyjechało 1500 kibiców z Chorzowa ubranych w identyczne niebieskie koszulki. Byli równie głośni co fani Wisły, pomysłowi, ale stworzoną atmosferę popsuli wyzywaniem Patryka Małeckiego, a także krakowskiego klubu. Kibice mistrza Polski nie dali się sprowokować, ale nie wiadomo z jakiego powodu w przerwie dostało się Arce Gdynia.

 

hahaha to podobno cytat ze sport.pl

 

chorzowianie na pożegnanie usłyszeli tylko

auf-wiedersehen.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z cyklu "myśl taktyczna szkoleniowca Orsona";-)

 

w Wiśle , którą podbijam piłkarską Europę w Fifie 12;-) wykombinowałem takie ustawienie. Gram 4--2-1-2 . W ataku Biton z Genkovem. Za nimi Melikson.

 

Po bokach Iliev i Małecki na środku Sobolewski,.

 

 

Sądzę, ze własnie tak powinien grac Maaskant, wydaje mi sie to złotym środkiem. Genkow radzi sobie w powietrzu, moze zgrywac piłki, Biton ma instynkt strzelecki, a Melikson - wiadomo - rozegranie kapitalne. Malecki to walczak a i Iliev szarpnie nieraz

 

I oczywiście ustawienie ofensywne bo tak POWINNA grac krakowska drużyna w innym przypadku marnuje swój potencjał.

 

 

Co sądzisz Ofsajd?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...