Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd
OZSK ze względu na rangę krakowskiego spotkania wydał zgodę na zorganizowany doping podczas meczu!

 

Warto wspomnieć, iż decyzja ta dotyczy tylko Krakowskich Derbów!

 

Żenada, czy nie zostało postanowione. Po za tym jakby nie patrzeć jeden mecz bez dopingu już mieliśmy w środę. I jeszcze jedna sprawa co da brak dopingu na meczach? Wg mnie lepszy byłby bojkot meczy, kluby dostałyby po kieszeni i poparłyby działania kibiców. Piknikowa atmosfera na meczach piłkarskich to chyba jest jeden z celów całej tej chorej akcji.

 

Co do Twoich nadziei, przykro mi bardzo: http://www.cracovia.krakow.pl/read.php?13,1831198

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Szkoda w ch*j. Włączyłem żeby sprawdzić jak tam w Białymstoku, i tam piknik pełną gębą, słychać jak sędzia mówi "żółta dla 31 XD ".

Co do bojkotu meczów, to byłoby to ciężkie do ogarnięcia, bo na stadiony przychodzi też wuchta pikników którzy nie wiedzą ocebe i nie bardzo jest jak do nich dotrzeć.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to ze Śląskiem się stosunkowo ośmieszyła, no ale może Flora Tallin będzie bardziej litościwa.

 

Oczywiście Śląsk chce wywalić Lenczyka w podzięce za jedną porażkę przez 20 meczów, a nawet jak nie, to Solorz mu nie da kasiory. Koleś ma 6,5 miliarda, ale nie rzuci milionka na jakiś transfer. Ech, ludzie biznesu. Więc może faktycznie to w Wiśle nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Nie jestem ekspertem od czytania z ruchu ust, więc nie będę się oceniał co Małecki powiedział. Inna kwestia że zawodnik w czarnej koszulce go do tego sprowokował kopnięciem w brzuch, jak Małecki ma zostać ukarany to prowodyr całej tej sytuacji też.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem ekspertem od czytania z ruchu ust, więc nie będę się oceniał co Małecki powiedział.

 

Podczas rozmowy z zarządem klubu piłkarz przyznał się do tego, że obraził zawodnika Cracovii, Saidiego Ntibazonkizę. Równocześnie podkreślił, że zdaje sobie sprawę z tego, iż takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Nie jestem ekspertem od czytania z ruchu ust, więc nie będę się oceniał co Małecki powiedział.

 

Podczas rozmowy z zarządem klubu piłkarz przyznał się do tego, że obraził zawodnika Cracovii, Saidiego Ntibazonkizę. Równocześnie podkreślił, że zdaje sobie sprawę z tego, iż takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca.

 

Stona, czy jedyny sposób obrazy to wyzwanie go od "czarnucha" ? Bo wg mnie sama wiązanka (pipi), (pipi)ów itd... jest już jakąś obrazą.

Odnośnik do komentarza

Ojtam ojtam :D

Mógł go nazwać bambusem :) Nie no, ja to zlewam bo wuj mnie Małecki obchodzi , tak się chciałem posprzeczać, bo Maiden ostatnio przystopował :/

 

 

W następnej kolejce dalsza część protestu się szykuje. Jakieś pomysły co można robić na estadio NIE DOPINGUJĄC ? :)

Odnośnik do komentarza

Maiden cały czas chleje i nie ma czasu na spiny w kąciku sportowym :D

 

Zawsze można zacząć hejtować Ofsajda za Mistrza :D(chociaż lepiej poczekać do eliminacji do LM :D)

 

ja sobie wezmę chyba krzyżówki i karty na mecz. A co się będę nudził.

 

Po za tematem: Cracovia też wyłamała się ze strajku. Co za żal ;/ Brama dla Arki, która mimo, że ma najważniejszy mecz w sezonie przed sobą przychodzi bez barw i nie będzie prowadzony tam doping.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Burak Małecki: "Co kur..? Spier..... ku... czarnuchu (pipi)... "

 

najlepsze jest to, że pewnie dostanie zawieszenie na parę meczów. A gdyby ktoś to z trybun krzyknął to by się zakazy na parę lat posypały.

 

W 10. minucie niedzielnych derbów z Cracovią po starciu z boku boiska Małecki doskoczył do Ntibazonkizy i z bliska zaczął krzyczeć mu w twarz. Na nagraniach nie słychać, co mówi, ale część mediów odczytała z ruchu jego ust: "Co, kur...? Spier..., czarnuchu (pipi)...". Okazało się jednak, że piłkarz Wisły nie użył rasistowskiej obelgi. Potwierdzili to nam dwaj specjaliści z odczytywania słów na podstawie ruchu ust, do których wysłaliśmy nagranie. Według nich Małecki krzyczał: "Co? Spier... skur... (pipi)...".

 

Łyso Ci teraz?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Nie, jestem w tym wieku, że jeszcze nie mam problemów z wypadaniem włosów :D

Rozwalił mnie motyw z wysyłaniem tego do ekspertów XD

To jak, teraz klub przeprosi Małeckiego?

 

Nie pisałem tego do Ciebie :P Małecki dostał karę za obrażanie, wyzywanie, a nie za rasizm. Teraz c+ powinien przeprosić Małeckiego bo trąbili o tym jego rasizmie jakby to było wydarzenie meczu. Odpalam powtórkę meczu z wami, jak usłyszę "KOOOOOOOTOOOOOOOOOROOOOOOOOOOWSKIIIIII" to dam znać :P

Odnośnik do komentarza

 

W 10. minucie niedzielnych derbów z Cracovią po starciu z boku boiska Małecki doskoczył do Ntibazonkizy i z bliska zaczął krzyczeć mu w twarz. Na nagraniach nie słychać, co mówi, ale część mediów odczytała z ruchu jego ust: "Co, kur...? Spier..., czarnuchu (pipi)...". Okazało się jednak, że piłkarz Wisły nie użył rasistowskiej obelgi. Potwierdzili to nam dwaj specjaliści z odczytywania słów na podstawie ruchu ust, do których wysłaliśmy nagranie. Według nich Małecki krzyczał: "Co? Spier... skur... (pipi)...".

 

Łyso Ci teraz?

 

Nie. Bo nadal uważam, że Małecki to burak :thumbsup:

 

Za przeklinania są zakazy stadionowe dla kibiców. Szkoda, że to tylko my jesteśmy Ci źli :( ( i mam na myśli tu wszystkich przeklinających kopaczy, trenerów czy sędziów)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

fakt, hooj do doopy Małeckiemu!

 

_______________________________

 

od lat najblizsza sercu z ekstraklasy jest Wisła Kraków , co u mnie w miescie nie jest popularnym faktem (wieczna przyjaźn z Cracowią) , jednak patrząc na skład nie ma najmniejszych szans na Ligę Mistrzów, ba nie jest to team nawet na LE.

 

Wisła wygrała Ekstraklase ale jaka jest polska liga to nie trzeba wam mówic, ba w tym sezoni ułozyła sie dziko wyjątkowo - Lech i Legia przespały pierwszą połowe sezonu , Jaga rozczarowała na wiosne i bardzo łatwo tytuł trafił do Krk.

 

Podobno na el LM maja byc wsmocnienia ale w przypadku polski to zawsze loteria- bo kupuje sie rokujacych piłkarzy a nie sprawdzone marki (do takich transferów złotego nochala ma ktos w Lechu...choc z Ubi paripem wtopa chyba...ale za to rudnevsrekompensuje wszstko)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...