Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

Parę razy piłkę dla Pogoni kopnął u zachyłku  i go dobrze zapamiętałem ,ale teraz co on robi i kiedy się opamięta ?Taki niby dobry pilkarz ,a niepoważny działacz.Komediant.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

jacuś założył sobie fanpage dla "Kulturalnych kibiców Wisły Kraków", jak na razie zebrał 9 fanów i sam lajkuje swoje posty xD

 

gość odlatuje coraz mocniej.

 

Wspieramy nasz klub na dobre i złe. Nie używamy wulgarnych słow, szanujemy przeciwników. Prowadzimy kulturalny doping.

Chcielibysmy, żeby stadion był przyjaznym i bezpiecznym miejscem dla całych rodzin bo sport to zabawa i pasja naszych dzieci.
Próbujemy nauczyć innych, że można bawić sie ze wszystkimi kibicami i rywalizować tylko i wyłącznie na polu sportowym.
Pokażmy, że jest Nas więcej!
Kochamy Wisłę Kraków. Szanujemy jej wszystkich pracowników.

 

 

 

Strona społecznościowa kulturalnych kibiców Wisły Kraków. Zapraszamy również kulturalnych kibiców innych klubów. Pokażmy, że kulturalnych jest więcej!!!
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

tego się nie da krótko opisać :D

 

Zaczęło się od tego że prowadzone były rozmowy SKWK z klubem o 1zł od biletu, która to miała być przeznaczona na budowę muzeum, wymalowanie wnętrz trybun w wiślackie motywy, budowę pomnika Reymana, akcje dla dzieci z domów dziecka, biednych rodzin (paczki świąteczne, bilety i transport na mecze, dzień dziecka itd...) i około meczowy marketing który po stronie klubu nie istniał i nadal leży i kwiczy (w dziale marketingu pracuje jedna osoba :D). Rozmowy zostały zakończone sukcesem, ale w dniu w którym miała zostać podpisana umowa dokumenty przygotowane przez klub różniły się od ustaleń - SKWK miało być odpowiedzialne za bezpieczeństwo na młynie, płacić wszystkie kary (nie tylko te związane z działalnością ultras) i jakieś mniej istotne rzeczy. Później były derby po których wojewoda zamknął młyn, a Jacuś dogadał się z nim tak że kibice z młyna nie mogli wejść na inne sektory - bodaj pierwszy taki przypadek w Polsce. Następny mecz z Ruchem i ostrzelanie stadionu flarami - policja wpadła do knajpy znajdującej się na terenie obiektów TS-u i spisała prawie 400 osób, tyle że było to 3h po meczu i byli tam też ludzie którzy byli na stadionie. Wszyscy spisani dostali zakaz wstępu na mecze, chyba że przyszliby do jacka i podpisali lojalkę. Później zaczęła się współpraca z policją (na trybunach podczas meczów siedziała policja).

 

Ostatnio się okazało że tak ciężko pracujący i wyciągający klub z finansowej przepaści, pan prezes zarabiający 40k miesięcznie pojawia się w klubie 3 dni w tygodniu.

 

bardziej szczegółowo wszystko jest opisane na stronie: http://www.pajacek.pl/

Odnośnik do komentarza

Ładne jaja ale tak to się kończy gdy zatrudnia się obcego gościa zamiast kogoś od was(w sensie rodowitego mieszkańca Maczeta City :D). Czego się spodziewać po Bednarzu, starym Legioniście? Że będzie się przeciwstawiał policji, wojewodzie i że będzie skakał w ogień za kibicami z Krakowa? To absurd. Hajs mu się zgadza to się stołka trzyma. Ale spoko, zarząd pewnie prędzej czy później go wyjebie. Z kibicami w tym kraju jeszcze nikt nie wygrał i każdy pan prezes pod krawatem w końcu zaczyna rozumieć, że bez poparcia kibiców wielkiej piłki nie da się zrobić.


PS: Ta sonda na pajacek.pl niszczy :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Kibice, którzy zechcą w niedzielnym spotkaniu wspierać drużynę prowadzoną przez trenera Franciszka Smudę, mogą zapisać się na ten mecz w Strefie Kibica w środę, 30 lipca, od godz. 11.00 do 20.00.

 

Bilety na ten hitowy pojedynek będą do odebrania na INEA Stadion w Poznaniu. Koszt pojedynczego biletu to 35 zł.

 

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

 

nie mam pytań xD

już widzę jak jakiś Janusz który będzie chciał zobaczyć stadion na którym rozgrywano mecze podczas euro 2012 (a wcześniej nie mógł bo musiałby jechać pociągiem z kibolami) przepycha się pomiędzy miejscowymi w kolejce do kasy żeby odebrać bilet na sektor gości. [*]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
1 minutę temu, Shagohad napisał:

http://weszlo.com/2018/09/15/zatrudnianie-bandytow-koszulki-dla-chuligana-najemca-listem-gonczym/

:obama:. Nie wiem jaki sponsor po takim reportażu może chcieć sponsorować tą patologię.

Ja myślę że kazdy sponsor łącznie z telefonika wiedzial, przeciez to nie zaczelo sie wczoraj :)

Odnośnik do komentarza

Dobry reportaż, choć mam wrażenie, że znowu wypaczy on wizerunek ultrasów jako bezwzględnych gangsterów. Przestępcy są w każdej grupie społecznej, nie ma wątpliwości, że dla takich osób miejsca na stadionie i w ogóle na wolności być nie powinno. Ja rozumiem, że można nie lubić innej drużyny, ale żeby bezwzględnie zadźgać gościa, bo jest szefem kibiców przeciwnej ekipy albo skopać chłopaka, bo jest synem jakiegoś gościa to trzeba być psychicznie chorym. 

 

Swoją drogą szacunek za odwagę dla reportera. Dla własnego dobra powinien się jednak nie pokazywać zbyt szybko w Krakowie i okolicach. Jedyne co mnie razi to zamazywanie twarzy i ukrywanie nazwiska Damiana Dukata - przecież gość nie jest skazany, więc nie wiem po co te zabieg. 

Odnośnik do komentarza

No wczoraj widzialem na tvn24 ten reportaz. Ladnie nasrali na wiselke. A najlepiej ze internetowi kibole z krakowa jeszcze bronia tych patusow i jak zwykle ybac tvn niemiecka stacje XDDDD

 

Oczywiscie nie jest to jedyny przyklad gdzie klub dogadal sie z 'kibicami' no ale jednak w innych klubach w zarzadzie te patusy nie zasiadaja. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

180826PYK0057-11.jpg

 

xddd mój ulubiony fragment

 

klasyczna zagrywka szukania podkładki w postaci zatrudnienia, żeby tylko uchylono areszt. z reguły dostarczana przez właściciela zakładu mechanicznego/sklepu spożywczego będącego znajomym podejrzanego, tutaj wystawiona przez molocha, którego logo widzimy co roku w nowej odsłonie fify

 

 

ayyyyyyyyyyyyyyyyy lmao

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.