Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko - ma ktoś aktualne czasy wyzwania, ew. wie do kiedy będzie trwał bounty hunter? Bo nie mogę tego znaleźć :(

 

BTW. Le Mans zrobione na 4:02 i na ostatnim zakręcie mi złapało tarkę i wywaliło okrążenie - jak tu się nie zdenerwować? To naliczanie "brudnego" okrążenia jest jakieś chore :/

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem, to w piątek mają dopiero ogłosić kiedy zamyka się event. Aczkolwiek boję się, że będę musiał jeszcze popracować nad czasem zarówno w jednym jak i drugim przypadku.

Ale wiele wskazuje na to, że skończy się dokładnie w dacie kolejnego car packa czyli obstawiają tu datę 6 marca.

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Gdyby ktoś jeszcze chciał zaliczyć bounty huntera, to są ustanowione nowe finalne czasy:

 

Track: Daytona 24 Hour
Car to use: 2017 Ford GT

Alan's final time: 1:48.077

 

Track: Le Mans Classic
Car to use: 1966 Ford #2 GT40 Mk II Le Mans

Alan's final time: 4:02.635

 

Zakończenie wg. harmonogramu ma być 7 marca czyli jeżeli dobrze przeliczam, to jest czas do 1:00 w nocy 8 marca ;) 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem kto gra online, dlatego dopisze się do listy i tak chyba będzie najlepiej ;)

Dodatkowo dorzucę info o marcowym Bounty Hunterze - więcej info tutaj:

 

Cytat

 

ForzaRC Ladder Challenge

Model = Chevy #3 C7.R

Restrictions = Rental Only (no tuning or upgrades), No Friction Assist

Track = Sebring Full Day



Closing date: TBA
Prizes: 

Parti(pipi)tion Reward: 2016 Koenigsegg Regera

Beat ShmooGnu: 2012 Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe Black Series Forza Edition

Beat Gr1malian: 1981 VW Scirocco S

Beat Mechberg: 1963 VW Type 2 De Luxe

Beat JONK1969: Punk Rocker Driver Gear

Beat RBW Triton: MotoRacer Driver Gear



Times as of 10pm Pacific Sunday March 18: (click to add via Xbox Live):
2:06.571 RBW Triton - Elliott Lyons, Design Director
2:06.576 JONK1969 - Jon Knoles, Design Director
2:08.737 Mechberg - Brian Ekberg, Community Manager
2:11.195 Gr1malian - Garrett Huxtable, Engagement
2:27.876 ShmooGnu - Jennifer Lane, Design Director

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na multi tylko ligi. teraz wkręciłem się w F1 z lat '90. duchy, bezkolizyjnie więc bardziej time trial ale jest zabawa ^^ jeszcze 1-2 dobre wyścigi i kolejny awans do wyższej grupy.

 

C7R fajna maszyna ale za sebringiem nie przepadam. coś tam powalczę ale bez parcia. Regera sama wpadnie, C63 FE i tak już mam chyba za ligi a reszta to jakiś żart na prima aprilis.

Odnośnik do komentarza

To fakt, liga w tym tygodniu jest bezbłędna, bo wpadają nawet 1 miejsca o dziwo, co mnie bardzo cieszy. Też sobie pogrinduję trochę grę żeby podnieść w końcu poziom do 1-go ;)

 

Swoją drogą - tą Corvettę mam opanowaną do perfekcji (grind na SPA), ale nie potrafię zejść z czasem poniżej 2:10 - gdzie tu można coś urwać tak realnie? Bo duchy oczywiście nie działają nadal :/

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Widziałem, właśnie nawet miałem pisać, ale stwierdziłem że pewnie każdy już obadał ;) Swoją drogą - chcę zrobić czas bliski 2:08 w wyzwaniu, bo wtedy wpadną 3 samochody zamiast dwóch, ale nie jestem w stanie zejść poniżej 2:10. Ten ostatni zakręt 180 mnie dobija i nie jestem w stanie go pokonać idealnie bez straty kilku setnych sekundy :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...