Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Dałem ponownie szanse FM7 (gram na PC) bo chcialem sprobowac online i w ogole nie ogarniam tych rodzai wyscigow. Gdzie moze znalezc lige bez asyst o ktorych mowa wczesniej? Nie mowiac juz o zlej optymalizacji, niby mam 60fps a co kilka sekund mam delikatny lag, ustawiajac na 30fps dalej jest to samo. FH4 chodzi jak złoto. 

Odnośnik do komentarza

Forza 7 ma spore problemy na Windows 10, ale nie wynikają one z optymalizacji - na 1060 chodziła idealnie w 2K, na 1080 w 4K - wszytko na ultra, moge Ci napisac w temacie Windows 10, co powinienes sprawdzic, bo tam jest sporo rzeczy przez ktore moze wywalac do pulpitu, lagowac, zacinac sie dzwiek - od ustawien trybu gry, antywirusa w Windows 10 po plik stronicowania. 

 

Co do samej gry - gram od dluzszego czasu i ciagle mnie zaskakuje swoimi smaczkami!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2018 o 12:24, easye napisał:

Forza 7 ma spore problemy na Windows 10, ale nie wynikają one z optymalizacji - na 1060 chodziła idealnie w 2K, na 1080 w 4K - wszytko na ultra, moge Ci napisac w temacie Windows 10, co powinienes sprawdzic, bo tam jest sporo rzeczy przez ktore moze wywalac do pulpitu, lagowac, zacinac sie dzwiek - od ustawien trybu gry, antywirusa w Windows 10 po plik stronicowania. 

 

Co do samej gry - gram od dluzszego czasu i ciagle mnie zaskakuje swoimi smaczkami!

 

Dobra to idziem do topicu z W10, bo mam i5 4690k i 1060 w wersji 6gb i tak jak mowilem, mam dziwne scinki w FM7 przez co odrzuca mnie zeby w to grac ;c

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
55 minut temu, Kolos28 napisał:

Opłaca się dopłacać do wersji ultimate, która obecnie na promocji kosztuje ponad dwie stówy czy lepiej kupić zwykłą wersję za 99 zł. ?

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/forza-motorsport-7-standard-edition-xbox-one-pc?mw_aref=b4a43cc4669c749fa6aff2201bb7bb27

na cdkeys za 70zł :lapka: 

sam sie zastanawiam czy brać, ale mam już F1 2017, Dirta Rally, Project Cars 2

 

forza to jednak byłby krok w tył jeśli chodzi o model jazdy w porównaniu do PC2, kariera jest jakoś fajnie zrobiona chociaż?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Panowie kierowcy, ja z takim pytaniem: czy gra pozwala na dowolne mapowanie przycisków (jak chociażby F1 czy Dirt 2)? Zdaje się że FH4 nie mamy takiej opcji, a jest to dla mnie cholernie ważne. Chodzi o to by grając na G920 dało się przypisać hamulec w miejsce sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...