Jump to content

Real Racing 3


Recommended Posts

Ostatnio pogrywam w to, w wolnych chwilach na kiblu. Poza grafiką, to całkiem sprawnie się w tej grze jeździ a mikrotransakcje nie są takie upierdliwe, co mnie zaskoczyło jak na EA.

 

Gra w to ktoś z forum? Może złoży się jakiś forumowy team? Od razu mówię, że nie grinduje, bo nie mam czasu na te grę, więc jeśli ktoś oczekuje wysokich wygranych w team'ie to ja odpadam. Tak bardziej for fun i dla porównania wyników na leaderboard'ach.

Link to comment
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możliwe, ale od premiery gra zmieniła sie diametralnie. Do którego lvl doszedłeś? Dalej są auta które wymagają kilkugodzinnego serwisu. Ja mam 31 lvl i miałem w jednym z challenge samóchód którego naprawała trwała 6h. Samochód, który zdobywa się gdzieś w połowie gry. Mi osobiście to nie przeszkadza, bo i tak gram po 5-10 min maks. Na koniec sesji wszystko serwisuje i jak wracam, to już wóz czeka na kolejny wyścig.

 

Ze złotem też nie ma takiego problemu. Później dużo ulepszeń wymaga złota, ale zdobywa się je całkiem szybko jeżdżąc challenge, wyścigi multiplayer i weekly time triale. Dodali też eventy, w których można wygrać auto, ale trwają ograniczony czas. Tam co chwile dostaje się za zaliczenie po kilka szt. złota. Może za mało grałem, ale póki co system wydaje się względnie uczciwy. A ja naprawdę mam uczulenie na gry f2p.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.