Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

gifty_6.png

 

Oczywiście, że idealny prezent :) Gra na wiele godzin, nigdy jej do końca nie skończyłem, zawsze jakoś w tych Finalach utykam na tym momencie na końcu kiedy można podróżować gdzie się chce, a potem jakoś nie ma kiedy tego ostatniego złego pokonać. Tylko 7 skończyłem, w 8 nigdy nie grałem, 9 i 10 zakończone tuż przed ostatnią walką. Na PC są jeszcze achievementy, to będzie motywacja, żeby skończyć na 100 % :)

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Rayos napisał:

no w sumie faktycznie, nie zwróciłem uwagi, że nawet 11 jeszcze nie ma xd 

 

a @kes chyba umarł :| 

 

Musialem wyjść się przewietrzyć ;)

Gdybym umiał w gify to wstawiłbym teraz wszystkie możliwe ale nie umiem wiec napisze tylko pięknie dziekuje za prezent i życzenia. Coś wspaniałego!

 

28tgb4i.png

 

Zaraz pójdzie jeszcze kilka skromnych giftów, jako że jadę już na oparach a zakładany budżet został mocno przekroczony (gdybym wydal tyle na gierki dla siebie kaca moralnego miałbym przez  nastepny rok, a tak to luzik;p ) to chyba dobra chwila żeby wszystkim gorąco podziękować za wspaniałą zabawę. Od przyszłego roku przez sprawy zawodowe będę bardzo rzadkim gościem forum i mimo że nawet do tej pory udzielałem się tylko sporadycznie głównie obserwując tematy to mam nadzieje że chociaż cześć z was mnie kojarzy :D Wielkie ukłony dla wszystkich i każdego z osobna, bawcie sie dalej i oby przyszła edycja była jeszcze lepsza!

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

no, teraz to już definitywnie z mojej strony

 

TO WSZYSTKO :yakubu: 

 

Dzięki serdeczne za piękny event w któym nawet w tym roku oficjalnie nie brałem udziału. Teraz już w spokoju będę dalej uzupełniał tabelki w Excelu i podrzucę finalne dane 4 stycznia :sapek: chyba, że chcecie raporty z każdego dnia jak podsyłałem wczoraj, to najbliższy będzie z poniedziałku - jutro, bo dziś nie dam rady 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...