Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Perez napisał:

A reklamy to wszystko Google, tak że pewnie większość retargetowana - gdzie wchodzicie, to widzicie :). 

Wrzuć na billboard na głownej 750x200, nikt się chyba nie pogniewa a potencjał trochę większy niż zwykły 728 :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Mi w tym temacie Opera pokazuje "Twoje połączenie z tą witryną nie jest bezpieczne"

Za to na stronie głównej pokazuje zieloną kłódkę i że jest bezpieczne.

 

edit. w grupowcach i działach jest info, że jest ok, ale po wejściu do jakiegoś tematu, że już nie jest bezpieczne. Tak ma być?

 

Np. Temat Days Gone nie jest bezpieczny

 

 

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Cos się popsuło, na safari mam jakieś dziwne jazdy, za kilka godzin porobie screeny, nie mam przycisków cytuj z innych rzeczy przy postach.

Edytować postu i zgłaszać do moderacji tez nie mogę 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ok sprawa jest poważna. Tak wyglada forumek i ppe.pl po ostatniej aktualizacji. Na początku miałem tak na kompie (mozilla, chrome, IP) na telefonie z Androidem, teraz się poprawiło, pozostał mi tablet z iosem

image0.png

Zdjecia nie chcą się doładować problem występował na PC i telefonie a Androidem teraz jest ok na iPadzie nadal występuje

image1.png

Tutaj już forum szaleje, shout i statusy latają raz pod spod forum raz na boku, nie idzie odpisywać na statusy. Logo formuła dziwnie wyglada niezależnie od skórki.

 

image2.png

Nie ma nazwy usera, daty postów itd, brak buttonów cytuj zgłoś i podaj dalej.

nie mogę edytować swoich postów. 

 

Wszystko mam poaktualizowane, wyczyściłem ciastka i rejestry, włączyłem i wyłączyłem urządzenie.

na iPadzie nie idzie korzystać z forumka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...