Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ProstyHeker napisał:

Mam to samo na mobilnym Edge, Firefox, Operze. Cytatu też nie mogę usunąć - muszę zamknąć przeglądarkę i wyczyścić zapamiętany tekst.

 

Mam jeszcze inny kejsik, na Operze zniknęły mi obwódki wokół reakcji, guzika cytuj i plusa, tych na dole postów. Albo one były w innym kolorze? No było inaczej jeszcze ze 2 dni temu i nie wiem, czy to tu mnie, czy zmiana na samym forum.

 

Mam to samo, dodatkowo wciąż to irytujące info o ciasteczkach przy zjechaniu na dół strony w wersji mobilnej. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Perez napisał:

Właśnie to wyłączam i wycinam reklamy - potestowane, ale nie ma sensu przy takich groszowych tematach się z tym kopać. Wraca zwykły baner - niech 5 osób numer kupi dzięki niemu i wyjdzie to samo co z reklamami :). 


Ja kupuję mimo numerów autorskich (bo też dostanę, tak?), więc to już jeden ponadpodstawowy!

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Perez napisał:

Właśnie to wyłączam i wycinam reklamy - potestowane, ale nie ma sensu przy takich groszowych tematach się z tym kopać. Wraca zwykły baner - niech 5 osób numer kupi dzięki niemu i wyjdzie to samo co z reklamami :). 

Moze jeszcze reklama patronite, o ile przejdzie ten lifting :bella:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shen napisał:

Moze jeszcze reklama patronite, o ile przejdzie ten lifting :bella:

 

Dzieje się! Wczoraj spotkanie z Cenegą i nieśmiało jest plan, aby na stałe wrzucić w Patronite'a gadżety z Good Loota. Tak że już mnie nie stresuj :P. Na razie progi poczyszczone, trochę pierdółek zaktualizowane i teraz tylko dograć jeszcze z jeden próg i aktualkę obecnych. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał:

:obama:

Przechwytywanie.JPG.87fe31bbfddc0e0bf13fcda814a8ff5a.JPG

to ma byc jako osobne losowanie, czy do tej paczki juz istniejącej?


Losowanie odpada, do tego trzeba pozwolen. Natomiast docelowo to by mialo zastapic te Extreme Boxy, czyli prog od 13 zl. A myslalem bardziej, ze moze jakas opcja „kto pierwszy ten lepszy”, ale z zastrzezeniem, ze mozna wygrac raz na jakis czas, zeby tez inni mieli szanse. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Perez napisał:

Właśnie to wyłączam i wycinam reklamy - potestowane, ale nie ma sensu przy takich groszowych tematach się z tym kopać. Wraca zwykły baner - niech 5 osób numer kupi dzięki niemu i wyjdzie to samo co z reklamami :). 

 

Spodziewałem się lepszych wyników przy takim ruchu jaki jest na forum, ale warto było zrobić eksperyment.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, LeifErikson napisał:

 

Spodziewałem się lepszych wyników przy takim ruchu jaki jest na forum, ale warto było zrobić eksperyment.


Forumek ma ok. 18-20k odslon dziennie, dla porownania PPE jakies 350k. Tak ze z samych reklam z sieci ciezary, bo odslon reklamowych jest ze 12-13k, czasami jakies puste przeloty, wiec no malo. Ale ogolnie sama mozliwosc jest oki, mozna np. to crossowac z pismem i dac strone reklamy plus baner. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ProstyHeker napisał:

Eno, ktoś tam jeszcze na forumek wchodzi. Mamy 2024 rok, fora zdechli! Z konkurencji nie zostało właściwie nic, cień dawnych społeczności. 

 

Perez, jak coś to blikniemy na utrzymanie forumka :rayos:


Damy rade :). Tu akurat tylko hosting i licencja IPB. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...