Skocz do zawartości

Phoenix Point - od twórcy XCOM


Mr. Bamboo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...

Ku przestrodze.Straciłem dzisiaj kilka godzin gry ze względu na podobną sytuację jak @Bielik - zakładka badań szara/niedostępna a ta od produkcji z kolei migająca mimo,że nie mam tam nic do zrobienia. Z tego co wyczytałem na necie jest to bug spowodowany przez...tutorial a więc zamiast go grać lepiej zacząć grę właściwą i włączyć sobie podpowiedzi. Straci się trochę expa i wprowadzającego klimatu ale przynajmniej się nie wkurwicie jak ja. Gra zapowiada się bardzo interesująco po tych kilku godzinach i lecę od nowa choć tylko dlatego,że niewiele miałem ugrane, bo sytuacja generalnie nieakceptowalna jeśli mówimy o tytule które jest już jakiś czas na rynku.

Odnośnik do komentarza

@Gregorius trochę lipa, bo motzno wkręciłem się w ten tytuł. Robią coś z tym problemem wogóle?

 

 

 

Klimat jest dobry. Przykładowo czyszczenie bazy wyjęte żywcem z filmu Obcy decydujące starcie. Nawet są potworki, które przyczepiają się do głowy żołnierza. 

Ta gra to istny mix rozwiązań z różnych gier. Sporo xcoma, wasteland i innych z tego gatunku. Grafika jest bardzo,bardzo ładna. 

 

 

3764768c-0b1a-4fb3-9b3f-2c9fdf6f13bc.png

 

https://i.ibb.co/YBrtX7D/01f3e09e-f74e-4df3-901c-ed34fd750f6f.

 

 

 

Hosting nie działa :/

 

Edytowane przez Boomcio
Odnośnik do komentarza

Bug z badaniami był jeszcze na PC, jak patrzyłem na reddicie to rok temu jak i jeszcze wcześniej mieli go ludzie także trochę hatfu na tych leniwych developerów. Mnie gra wessała na maxa ale po jakimś czasie za mało czułem progresu w rozwoju technologii. W xkom2 było to dla mnie mistrzowsko zrobione, co czułem znużenie jakimś ekwipunkiem to pojawiała się opcja znalezienia nowego.

Odnośnik do komentarza

Pograne kilkanaście godzin.

Źle nie jest, ale odpuszczam. Tytuł nie umywa się do Xcoma 2 pod żadnym względem. Np nie pasuje mi brak procentowego prawdopodobieństwa trafienia, gdzie tutaj zastąpiony jest on szacowanym uszkodzeniem danego elementu. Niby fajne jest to celowanie w poszczególne części ciała, ale raczej nie mój target.

Poza tym te 3 frakcje, ciężko wylewelować, żeby z wszystkimi dobrze stać i trochę mnie to denerwuje.

Technicznie i graficznie jak najbardziej OK, ale wolę staruszka xcoma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...