Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Brazowa lawka zaniza overall przez co jest szansa na latwiejsze dolosowanie przeciwnikow i oslabienie handicapa. Zmiany na poczatku meczu sa po to zeby wpuscic od razu z lawki goscia ktory nie mialby zgrania z druzyna. Daltego daje sie jakiegos slabiaka pod zgranie i na poczatku wpuszcza sie goscia ktory gra.

 

No i 90% kolesi z ktorymi gracie gra zupelnie inna formacja niz jest wyswietlana na ekranie poczatkowym. Raz po to zeby grac pilkarzami na innych pozycjach niz maja na karcie nie tracac zgrania (czyli zaczynacie takim Mbappe na skrzydle a gracie na ataku). Tak jak gracie tym Perisicem na skrzydle ktory jest tam bezuzyteczny, dopiero na śpo gra sie nim w miare. No i zmiany formacji sa tez po to zeby grac formacjami ktore faktycznie pomoga w grze. 41212(2) czyli bez skrzydel i 4231 wasko to formacje ktorymi gra w meczu 90% typa (nie patrzcie na to co wyswietla sie na poczatku bo kazdy ogarniety zmienia formacje). Oczywiscie mozecie sobie grac czym chcecie ale nie narzekajcie pozniej ze gra wam nie pomaga i ciezko z silvera wyjsc xD

Odnośnik do komentarza

No i to jest do pupy, ja wolę nie "oszukiwać" i wygrać mecz normalnie. Dziś miałem taką sytuację: włącza się ekran startowy z drużyną przeciwnika, patrzę a tam jeden silver i jeden bronz. Dostał bramę w 3 min, pauza i zmiany robi. Nie wierzę własnym oczom- wchodzi Neymar i Mbappe. No i co mu to dało jak dostał w papę 2-1.

A ja gram narazie normalnie złotymi pokroju Giroud, Morata, Fabregas, Shaqiri, Smalling, Stones...

Odnośnik do komentarza

No ale ja nie narzekam, to wam tlumacze ze zeby ulatwiac sobie gre, pomagac samemu sobie trzeba zrozumiec ze romantyczne podejscie do budowania skladu w tej grze na zasadzie ‚gram nim bo go lubie’ sie nie sprawdza. Ze trzeba dobierac taktyke i karty ktore najlepiej sprawdzaja sie na tym silniku gry, w tym gameplayu, ze Gabriel Jesus jest w tej grze lepszy niz taki Cavani czy Lewandowski. Taka jest juz fifa i koniec. I albo ktos sie dostosuje do tego i zrobi sklad z glowa albo nie, bedzie gral swoimi ulubionymi grajkami i nie poprawi swoich wynikow znaczaco. Ja nie przepadam za Pogba czy Neymarem ale bede nimi gral zeby wbijac lepsze rangi. Co z tego ze moge miec w ich cenie ikony ktore w wiekszosci przypadkow sa chuya warte.

 

 

Ale wyebane, dzisiaj kolo 20 siadam do fut champ po paru godzinach trasy. Piekna seria z goldem 1 poszla sie yebac bo nie bede siedzial do rana i gral ale trzeba bedzie cos w miare oplacalnego wbic

 

edit; dzisiaj wgl Marco bedzie testowany :cool: Neymara musze cofnac na śpo bo na typowej 9 troche za bardzo go przepychali. No i przymierzam sie do wymiany Lucasa na Besta i Ramosa na Ferdinanda ale EA w tym roku jest tak chaotyczne z tymi sbc ze z dnia na dzien ceny moga pasc na pysk a ja zostane z ikonami wartymi polowe tego co za nie dalem

 

hoVFQge.jpg

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

heh schabek z tym chaosem racja, dlatego ja opycham regularnie swój skład co tydzień ;) i wychodzę na tym na plus bo ceny tak skaczą że masakra :p 

 

co do samego gameplayu, obejrzałem kilka meczów na champions channel i wnioski są proste po zobaczeniu jakimi oni składami grają, OP piłkarzyki to wszyscy wysocy z taką większa sylwetką, którzy fizycznie będą wygrywać przebitki

 

czyli nie Ozil, tylko Dele Alli, granie na Pogbę jakimiś Gundoganami to można sobie dopisać 10strat w meczu

napastnik nie jakiś Zaha tylko prędzej Immobile albo Lacazette

pace się zaczyna liczyć jeśli wszystkie inne staty są mocne tj agility balance reaction w okolicach 90 - czyli coś co mają Mbappe Salah Sane

obrona najlepiej same czołgi których nie rozepchniesz, taki Aurier połyka u mnie wszystkich szybkościowców bo jest stabilny na obronie, resztę podkręca się i tak chem stylem (Davinson S z shadow to jak dla mnie najlepszy obrońca w grze, dogoni każdego, ikony mu niestraszne, rozbije szarpaniem z kółkiem każdego)

 

niestety to jak padają bramki to taki schemat że aż boli głowa, dopracujcie sobie trafianie na zielonym pasku  finesse z dystansu to macie już poważną broń w rękach, piłkarz dowolny), wrzutki z R1+[] na dojście też przegięte...można tak spamować cały mecz do skutku

 

myślę że u mnie się zacznie ostra gra jak złapę do składu 2 cele transferowe, tj Salaha i Sane, Kante też bym nie pogardził bo nikogo w stylu Bakayoko nie widzę :p a Fabinho ciut drogi niestety 

 

PS. co do Jesusa to nic specjalnego jak dla mnie, Laca nawet lepszy, Lewy do mojego stylu gry (skrzydła i CAM robią robotę a ST ma tylko dołożyć nogę) byłby idealny, pomyślę o Roberciku :p

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

@schabek - polecam Neya na ŚPO. U mnie robi cuda. Fenomenalny typ. Jak już pisałem, raz się go pozbyłem ale to był spory błąd, i drugi raz go tak łatwo nie popełnię. Van Bastena 89 również miałem, jak do tej pory chyba najlepszy striker jakim grałem. Zdziwiłem się jak przyjemnie się nim drybluje mimo 188cm wzrostu. Jak opchnę inwestycje to liczę, że uda mi się za Aubameyanga go z powrotem wcisnąć do składu plus Seedorf 85. Kante również fenomenalna karta, ale koniecznie na CDM - próbowałem go na CM i trochę za mało daje w ofensywie. Na CDM lata jak mały samochodzik, doskok do każdego, piłka klei mu się do nogi. Najlepszy CDM z niespecjalnych kart moim zdaniem, a grałem chyba każdym topowym CDM włączając Fabinho, Casemiro czy właśnie Kante.

 

A co do FUT Champions - tym razem mimo trudności z serwerami i wywalenia z wygranego meczu udało się wbić Golda 1. ;)

Odnośnik do komentarza

A ja robię małe zmiany... Informa insignie sprzedałem i kupiłem jego wersję z LM na lewą pomoc. Poluje na wersję Chielini z LM, ale ma takie kosmiczne ceny, że głowa boli... No i na ŚPO zaczynam zbierać na Dybale chyba.

 

Czy może ktoś ma lepszy pomysł na tą pozycję?

 

Edit: Chielini kupiony. Ktoś wystawił za jedyne 279 tys...

 

Edit 2: A może by tak inform Mandzukić na ŚPO?

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie zrobilem wszystkie hybrydowe sbc i wypadli mi Jesus, Perisic, Kompany, jeden discard totw, 2 z najtanszych screamow, no i od zajoba kontraktow itp.

Po sprzedaniu jesusa i duplikatow jestem praktycznie z takim samym stanem konta co przed sbc, tylko jestem 3 godziny starszy :D

 

Perisic nadaje sie na lewe skrzydlo? Wczoraj kupilem Insigne i dobrze by bylo miec kogos na suba bo 75 staminy daje o sobie znac czesto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...