Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Wystaw go na 12h i daj cene kup teraz 50k wyzsza niz najnizsza teraz na rynku i cene licytacji ustaw 50k nizsza niz najnizsza na rynku wiec jak nie zejdzie na kup teraz to pojdzie przez licytacje. Zawsze na sprzedazy ikon sa spore roznice w tych cenach i nie dosc ze ea zabiera prowizje to jeszcze czasami trzeba sprzedac taniej. Ale przez noc powinna ci zejsc

Odnośnik do komentarza

Ziomkowi wypadly barachla za golda 1. Zas karty totw to Lukaku no i sklecil anglika na weekendowke 

 

https://www.futbin.com/19/squad/937027

 

Mnie natomiast brakuje juz jedyne nieco ponad 300kafli na Del Pierko. 800tysi monet. Mógłbym zrobić dobry składzik ale.. to Del Piero. Jego obecnosc to dla mnie takie placebo ze jedna ikona, ta najważniejsza w moim futbolowym zyciu w zupełności rekompensuje wszystko. 

 

Eh.. Juz od czasów Sensibla :frog:

 

Nawet slaby w grze syn Kluiverta robi nostalgie w serduszku. 

 

Później zbieram na Trezegola. 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Dlatego ja gram tym kim chce a nie ze najlepszy sklad. Ja nawet nie znalem typow i nie powtorze z tego co mi wypadlo z Totw. Porównując do poprzedniego roku to jest az nadto na plus u mnie. Niby fajnie niby nie. 

 

Szkopuł w tym ze zacnie mi sie gra w tej edycji. Ostatni taki fun z gry mialem w Pes6 i Fifa 09.

Odnośnik do komentarza

Nie no, jak już pisałem ja też biorę tych co lubię. Inaczej bym zostawił Maradonę bo niby w środku pola robi co chce

 

Ale jak w World Cup do 18 każdy po 2 tygodniach miał 10 ikon w składzie to było mega słabe i nie chciało się grać. Teraz na szczęście po rozegraniu 350 meczy, ikonę w składzie z 5 razy widziałem.

Odnośnik do komentarza

Panowie to fut champions to od zawsze taka wylęgarnia kłaków i raczysko?

 

Mam skład z PL za około 100k, w division rivals normalnie sobie grałem i losowało mi uczciwie porównywalnych przeciwników, a tutaj same kłaki ze składami po 500k albo i więcej.

 

Aż tak spier... jest ta gra ?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

Panowie to fut champions to od zawsze taka wylęgarnia kłaków i raczysko?

 

Mam skład z PL za około 100k, w division rivals normalnie sobie grałem i losowało mi uczciwie porównywalnych przeciwników, a tutaj same kłaki ze składami po 500k albo i więcej.

 

Aż tak spier... jest ta gra ?

 

Ale chipki z overalem nie graja, tylko skill. Zlotymi nieswiecacymi ogrywalem typow na początku ktorzy mieli juz mocne karty. Także nie stękaj tylko graj. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...