Jump to content

Szukam humoru rysunkowego


Czezare

Recommended Posts

Może ktoś mi pomoże i podeśle linka do rysunku lub sam rysunek. Jest on dość stary i bardzo znany.Widziałem go wywieszonego na tablicach korkowych w kilku biurach i moim zdaniem najlepiej oddaje istotę podległości służbowej w korporacji.

Rysunek przedstawia kilku, sześciu lub siedmiu facetów. Największy z nich to gigant, przedstawiający najwyższego bossa. Podaje on rękę do pocałowania swojemu nieco niższemu podwładnemu. Ten podwładny ją całuje, ale jednocześnie drugą rekę podaje do pocałowania niższemu w hierarchii (i wzrostem również), ten z kolei całując rękę podaje następnemu jeszcze niższemu itd. Na końcu przewodu pokarmowego stoi przedostatni całujący rękę wyższemu szefowi, a temu z kolei tyci tyci mikrus na czworakach całuje...tyłek :D 

Link to comment
  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, _Red_ napisał:

Wpisywałem w google Corporate + funny + hierarchy + kissing + kombinacje i nie znalazłem. Jak Ci się nie uda to pozostaje narysować to od nowa, bo koncepcja jest chyba dobrze opisana.

Też dokładnie taj jak Ty próbowałem po polsku i angielsku. Bez rezultatu, a talentu do rysowania niestety nie posiadam:dunno:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.