Skocz do zawartości

NHL 20


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
19 godzin temu, Rozi napisał:

Spalony jest wtedy, kiedy zawodnik znajdzie się przed krążkiem w tercji przeciwnika.

Jeszcze jedno, mam kwadratem wrist shot i kolkiem slap shot. Roznice widze z tym ze o chu.j chodzi ze jak strzelam kolkiem to gosc mi w krazek czesto nie trafia? Zalezy jak sie ustawie i ktororeczny jest zawodnik? Bo jednak ten strzal jest mocniejszy i skuteczniejszy i wolalbym nim naparzac.

 

Czasem jak wejdzie takie okieneczko z dystansu to :fsg:

Odnośnik do komentarza

Wrist shot to strzał z nadgarstka, szybszy, słabszy, ale bardziej celny, używany z bliższej odległości i bez zamachu kijem. Slap shot, to strzał z dużym zamachem kijem, dystansowy i mocny. No nie trafiasz, bo jak robisz zamach kijem, to krążek nie stoi w miejscu, tylko ślizga się po tafli, więc możesz w niego nie trafiać. Dla zobrazowania:

 

Odnośnik do komentarza

Są trzy rodzaje sterowania: NHL 94, hybrydowe i na analogach.

 

Najlepiej od początku uczyć się gry na analogach, to daje więcej możliwości.

 

Do pogrania offline na PS4 można grać w każdą część oprócz 15, która była pierwszą edycją na aktualną generację i była słaba.

 

Poza tym po pograniu w ultimate team w tym roku ja już odpuszczam tą grę na bieżącej generacji. Może zagram na kolejnej, o ile poprawią pewne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Jakos nie mam przekonania do galek a juz nie bede zmienial, gram na tym hybrydowym choc pewnie macie racje ze sa bardziej intuicyjne. Gram lige czeska bo w nhl wszystko dzialo sie zbyt szybko jak na poczatek xd Naprawde jestem milo zaskoczony, fajnie sie gra. Choc troche irytuje jak w jednym meczu nic nie chce wejsc potem gram nastepny i wygrywam 7:2 :reggie: 

Fajnie tez ze mozna robic w lidze wymiany graczy kiedy sie chce z innymi zespolami. Mam niesamowita taktyke oferowania 5 lamusow z ovr 65 za jednego typka 80 wzmacniajac swoja druzyne i przy okazji oslabiajac przeciwnikow :nosacz3:

Czyli co tego slap shota to po prostu najlepiej przyjac, i z miejsca je,bnac?

 

Ale dzis fajna brameczke strzelilem walac kijem w krazek ktory byl na wysokosci glowy. Taki wolej troche. Chyba butterfly sie nazywa fachowo.

Nawet nie wiem jak to zrobilem xd

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, kanabis napisał:

Fajnie tez ze mozna robic w lidze wymiany graczy kiedy sie chce z innymi zespolami. Mam niesamowita taktyke oferowania 5 lamusow z ovr 65 za jednego typka 80 wzmacniajac swoja druzyne i przy okazji oslabiajac przeciwnikow :nosacz3:

Czyli co tego slap shota to po prostu najlepiej przyjac, i z miejsca je,bnac?

 

Ale dzis fajna brameczke strzelilem walac kijem w krazek ktory byl na wysokosci glowy. Taki wolej troche. Chyba butterfly sie nazywa fachowo.

Nawet nie wiem jak to zrobilem xd

Te wymiany to nie tak jak w FIFIE, bo hokej jest oparty na salary cap i ograniczeniach w ilości miejsc, więc jak się pieniążki nie będą domykać, albo będzie Ci brakować zawodników, to gra nie pozwoli na takie triki. A te lamusy z 65 mogą za kilka sezonów być all-starami, no chyba, że nie patrzysz tak w przyszłość.

 

Slap shoty zazwyczaj wykonuje się obrońcami, kiedy zamykasz drużynę przeciwną w swojej tercji. Obrońcy są najczęściej tymi przy linii środkowej, więc są często niekryci. Krążek się wycofuje i sadzi gnoja prosto w okienko.

 

 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Rozi napisał:

Kurde NHL 20 na promce jest, aż kusi, dwa lata nie grałem w NHL, ale to EA i ehhhhh....

Ja nie gralem lat.. o ku.rwa, 20. Przed chwila wydawalo mi sie ze NHL 2000 byl 10 lat temu. Ja pier.dole...

 

Kim gracie? Ja Kaczorami (tfu!) z Selanne w skladzie. Dzisiaj pewnie cos jak Jordan w NBA2k.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale sobie fajnie wrócić po dwóch latach do NHL na konsoli. Jestem graczem offline, więc Franchise Mode to moja mekka, klasycznie leci expansion, oczywiście gram Seattle (które dołączy do NHL w przyszłym roku), ja nazwałem ich - Seattle Venom :banderas:Walka o free agentów, expansion draft, a potem droga do pucharu Stanleya, niesamowita gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...