Skocz do zawartości

Bus Simulator!!!


Boomcio

Rekomendowane odpowiedzi

4b8a1418682748c3med.jpg

25d7401ed9500c39med.jpg

4a9af98813316d62med.jpg

No, wreszcie na konsolach!!!

Kultowy symulator Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego!!!

Jazda w deszczu, przy rażącym słońcu, czy nawet w nocy...

Życie bywa ciężkie. Ta gra nie wybacza rozgrywki po kilku "głębszych". Oj, nie brachu.

Najedź na krawężnik, nie stań na kolejnym przystanku, czy nie otwórz rampy dla operatora wózka dla niepełnosprawnych...

 

 

 

 

 

Reszta w spojler, bo zdecydowanie 18+

Spoiler

e5eadc9e697328fdmed.jpg

Ale kurna wciąga, bo dobrze symulatorek jest zrobiony. Trasy fajne, lokacje ładne, tylko , jak rzekł klasyk:

Spoiler

ludzie qrwy, blokują wejście...

Ale, ale... to jest zamierzony efekt twórców!

Te same ludzie śmiecą :frog: i jeżdżą na gapę ( poza Polską też są tacy?!?), ano, są nawet w tym kraju, gdzie owa akcja się toczy.

 

I ja wiem, że nic lepiej nie wkręci, niż hamowanie składu z 70cioma wagonami pełnymi złomu na odcinku 3 000 metrów, vide 'Train Sim World' (moje osobiste fap,fap,fap), ale tu naprawdę prawie 50letni pryk bawi się zajedobrze!

Po dwóch wieczorach pełnych sprzedawania biletów i wydawaniu reszty w ojro ----- polecam.

 

Ps: markowe pojazdy.

Ps2: zrezygnowałam dla tej gry z Truck Drivera!

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

@MAJOCHEY_PL - zakładasz te tematy, żeby w nich pisać sam ze sobą? :kaz:
W sumie to zrobiłbym jakiś osobny dział i nazwał go "Majocheye" - tam wrzucił wszystkie te "symulatory", bo jak widzę kolejny temat z trzema wykrzyknikami (nie widziałem czegoś takiego w tytule gry), to od razu widzę, że chłopak ma znów wypite i go nosi po forum :drinks:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...