Skocz do zawartości

Odludzie


Szajka

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dla miłośników survivalu może być nie lada gratką . Mnie jako fana The Long Dark jara mocno ten tytuł. Nasz swojski bieszczadzki las i pora roku jak dla mnie bomba. Wygląda zacnie graficznie, oby mechanicznie nie okazało sie drewnem, bo wiemy jak to często wygląda w przypadku takich projektów i takich nie wielkich studiów. Trzymam mocno kciuki za ten tytuł. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To czym miało być Conscience of War :)

 

Kiedy mem staje się gra. Po raz pierwszy będzie można rzucić wszystko i przenieść się w Bieszczady. 

 

Co do samego trailera to graficznie prezentuje się ładnie, zapowiada ciekawie choć bije od niego nieociosanym drewnem okrutnie. Ale jako całość może wypalić ;)

Odnośnik do komentarza

Drewno? Stary, jeśli to tak będzie wyglądać i działać to będzie yeahbunny fenomen wśród survivali.
Serio - elementy parkour, wspinaczka, do tego pływanie, a także animacje czynności typu rozpalanie ognia, strzelanie z łuku, czy wędkowanie - no wygląda to zayebiście dobrze.
No i fajnie, że będzie to takie realistyczne podejście do tematu, bez żadnych demonów, kanibali itp.
Powinieneś zagrać w kilka gier z gatunku, żeby sobie perspektywę odpowiednio ustawić, bo to naprawdę wygląda rewelacyjnie (i momentami mało wiarygodnie niestety).
W każdym razie o gierce słyszałem już od jakiegoś czasu, nawet coś tam pisałem z developerami na fb, ale to wciąż powijaki i crowdfunding - długo tego nie zobaczymy.

Jestem ciekaw innego polskiego szpila z tego gatunku, który został bardzo dobrze przyjęty na PC - Green Hell - ciekawe, kiedy wypuszczą wersje na konsole.

Edytowane przez Wredny
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Wredny serio wierzysz że to tak będzie wyglądać :rofl: Gra od jakiegoś noname'owego studia które w portfolio ma 0 gier i zatrudnia 7 osób (słownie: siedem) wrzuca screeny których grafika jest na poziomie U4 iksDE do tego ten napis na ich stronie "Pełne wsparcie kontrolera" WTF? No i truskawka na torcie

411f2cdbddbc7.jpg

Pomijam już fakt że ten napis/tytuł czy chooy wie co wygląda jak z pudełka tandetnej planszówka z połowy lat 90 do tego Polska biało czerwona gra survival!!! POLSKA GRA!!! P O L S K A!!!! Za mało POLSKI!!!111 Wincyj!!!! Brakuje jeszcze szarżującego husarza i znaku Polski Walczącej. Beczka śmiechu dla mnie. Przeglądając stronę gry jak i "developera" mam wrażenie że oni grają w gry od wczoraj. I jeszcze ten tekst na stronie: gra komputerowa xD

p.s jakbyście nie wiedzieli to jest to polska gra :rofl:

Edytowane przez Ryo-San
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nieśmiało zaproponuję zmianę nazwy tematu na ogólne "survivale". Bo jest jeszcze jak kolega wyżej napisał, Green Hell, Among Trees, The Long Dark(którego polecam z całej kapy każdemu!, dla mnie jedna z gier generacji). Wiem, że jest The Forest, ale wizja kabibali jakoś do mnie nie przemawia. Ostatnio też chyba wyszedł survival w klimatach wysp na pacyfiku(za uj tytułu nie pamiętam).

Odnośnik do komentarza

Może nie tyle zmiana tematu, co jakiś dział dla tych niszowców zrobić.
Na konsolach wiele z tych rzeczy nie wyszło, ale sporo już jest - The Long Dark, tak jak piszesz (ostatnio chyba jakieś update'y były, story rozbudowano chyba), The Forest jest zayebiste, a wyspy na pacyfiku to Stranded Deep - mega fajny tytuł, przy którym można naprawdę się zrelaksować (nareszcie survival, w którym nic nie chce mnie zabić co 5s).
Ja ze swojej strony polecam jeszcze Subnautica i Ancestors Humankind Odyssey - zwłaszcza to drugie jest ciekawe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...