Jump to content

Szajka

Użytkownicy
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  multum
 • PSN ID:
  Szajkovsky

Kontakt

 • Tlen:
  potrzebny

Recent Profile Visitors

592 profile views
 1. I jak, gra ktoś? Bardzo się te Sigmy różnią od pierwotnych wersji? Najbardziej mnie interesuje NG 1 dla mnie najlepsza część serii. Grałem jeszcze w NG2 ale bardzo zubożone było w stosunku do poprzedniczki, NG3 już nawet nie tykałem. Na psn jest za 169 cebulionów.
 2. Szajka

  Generation Zero

  Łoo panie, dziś pograłem co opa z 3 randomami. Co tam się wyprawiało, roboty były biedne. Fakt,że ekipa do której dołączyłem była dość wykoksowana,a ja przy nich jak jakiś znajduch wyglądałem. Ale co expa nazbierałem to moje no i znalazłem shot guna złotego z 5 koronkami (?). Kilka modłów do broni lepszych niż te co miałem. Toteż ogólnie jest git,aaa i wiadra ammo uzbierałem . Niestety w co opie znika element zaszczucia, robociki nawet te największe nie miały szans. Za to samemu grając jest pięknie,bo trzeba się kitrac po krzakach,otwarta walka to śmierć na miejscu i trzeba kombinować
 3. Szajka

  Ninja Gaiden 3

  Obczaiłem kilka filmów z gry i.... Bieda pany, podbita tylko rozdziałka i stale 60fps . Grałem tylko w NG i NG 2. Więc dawno temu i pamięć może już nie ta. Ale....pany, jak to wygląda ostro jak miecz Ryu i zapiernicza to to jak szalone . Biera na bank,ale za mniej niż 200 cebulionów. Pamiętam też,że jaralem się jako posiadacz x360 wersja na PS3 NG Sigma. Wezmę jak mówię na bank choćby dla samej NG(ilez ja się w to nagrałem, a @Yap był moim guru na forumie w temacie,te jego karma runy,dobry był skubany) sorki za końcówkę,ale robię się chyba sentymentalny z wiekiem
 4. Szajka

  Green Hell

  Jak ktoś gra,proszę dajcie znać jaka jest gra,bo chętnie pohasam po bażołach i haszczach
 5. Szajka

  Generation Zero

  Gra jest wyzwaniem. Niby ammo i apteczek jest sporo,ale kilka potyczek wyzerowalo mi apteczki,a ammo po ok 150 pestek zostało do używanych broni. I tak śmigałem sobie z 17 HP. Zajrzałem do ekwipunku i spostrzegłem,że mam wytrychy,a pamiętałem kilka domków z zamkniętymi drzwiami. Więc wróciłem do odwiedzonych rejonów pograbic nie zgrabione. Ku mojemu zdziwieniu zapasy w odwiedzonych miejscówkach się regenerują z czasem. Nazbierałem 24 małe apteczki i trochę ammo i innego badziewia. Oczywiście roboty też się respią. Zauważam też,że warto używać tych akumulatorów/butli z gazem itp do walki. Pozwa
 6. Szajka

  Generation Zero

  Coś kojarzę,że @Wredny nie bardzo pocieszony z tej gry był. Ja mimo wszystko czerpie z niej radoche,choć jak każdy zainteresowany wie, jest ona bardzo powtarzalna. Ale nie zrażam się,syce oczy graficzka i wczuwam się w skradanie po gąszczach i bażołach. Dziś nawet ubilem jakiegoś dużego skurczybyka koło kościoła
 7. Szajka

  Generation Zero

  Pany gierka nie nowa. Grał ktoś? Ja lubię takie partyzanckie klimaty, Szwecjowe miejscówki też do mnie trafiają,ładne widoczki, ładna grafika,trochę survival, poziom trudności zmuszający do kombinowania. Gram w pojedynkę i bardzo zacieszam. Jestem świadom copy paste i ogólnej pustki świata,ale mi to robi klimat właśnie. Solidny średniak moim zdaniem.
 8. Szajka

  Snow*Runner

  Mody dla mnie to dobra rzecz z racji,iż są urozmaiceniem. Gram w SR od września,także ten
 9. Szajka

  Snow*Runner

  Są mody które nie zaburzają balansu, np Kamazy czy urale. Jak jakiś pojazd z modą jest op to go usuwam bo cóż to za przyjemność. Tak korzystam z modów,ale jak wyżej korzystam z nich z głową.
 10. Szajka

  Open Country

  Obczailem ten trailer i tak: środowisko jak najbardziej na plus,ale jakoś cywilizacyjne aspekty mnie ciut niepokoją(przyczepa kempingowa,auto,ludzkie osady,bo tak,jeżeli mamy karabin na ramieniu to skąd ammo brać,jeśli jest cywilizacyjność i będzie można ją kupować to co to za survival,chyba,że mapa będzie max duża i zakupy ammo np nie będą częstością. Wiele niewiadomych mam w głowie.
 11. Szajka

  Open Country

  @Wredny ma rację co do mojej osoby. Lubię bardzo takie gierki,ale to nie dziwne,bliżej mi do 40stki niż dalej . A coś w tym jest, że wraz z wiekiem gust growy ciut się zmienia. Wszelkie survivale lubię bardzo,zawsze są jakimś wyzwaniem,a i ciekawość zastosowanych w nich mechanik działa na moją wyobraźnię. Zaraz obczaję co to za tytuł tylko do pracy dojadę.
 12. Szajka

  Snow*Runner

  @Wooyekco do uwagi to zgodzę się . W SR jak i w soulsach dramaty dzieją się przez nie uwagę. Ale jest i drugi koniec kija-mapa Amur, skalista,kamienista,nie przyjazna,posiekana zmiennymi pochyłosciami jedna po drugiej z głębokim i zdradzieckim śniegiem.
 13. Szajka

  Snow*Runner

  Antarctic to gufno obesrane. Skręcanie tym na pochyłościach bocznych kończy się wywrotka w 98% przypadkow.
 14. Szajka

  Snow*Runner

  O to to to. Pamiętam,że to na Alasce, czy Imandrze...nie ważne był odcinek asfaltowy pod górę i bez łańcuchów ni jak nie dało rady podjechać. Baa,teraz przypominam sobie,że w Kanadzie na jednej z map jest spory podjazd asfaltowy gdzie mocno załadowany truck nawet na łańcuchach miał problem podjechać i trzeba było się posiłkować wyciągarka. Także łańcuchy na zimę,błotne na "niezime"
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.