Skocz do zawartości

Czy GamePass ma szansę zmienić rynek, jak to zrobił Netflix?


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

W temacie o nowym Xie  ciężko mieć na ten temat dyskusję, bo meme z nowego Halo zdominowały. 

Ja jestem szczerze zaintrygowany, jak szybko się rozwija GamePass. Nie mam Xa i narazie nie planuję kupna, ale widzę tendencję. 

 

Myślałem, że pomysł nie wypali, bo jak za taką cenę można mieć dostęp do tylu gier za free? Kto będzie płacił i kupował całe produkty?

Developerzy jednak sugerują, że zyskują na dodaniu gry do gamepassa.

 

 

Ja mam wrażenie, że patrzymy na narodziny czegoś podobnego do Netflixa. 

Mam wishlist na PlayStation, ale jak widzę tą samą grę z free i w lepszej wersji na PC to wolę to drugie. 

Jak więcej ludzi zacznie się dołączać, to może to odwrócić rynek do góry nogami. 

 

 

Opinie?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oby nie skonczylo sie to jak netflix czyli 3/4 to smieci, a raz na ruski rok wpadnie cos super, 

 

ale z uslugi jestem zadowolony, najlepsze co przydazylo sie xboxwi, swietna selekcja gier i kazdy znajdzie cos dla siebie, najlepszy ficzer ze sporo indykow pojawia sie na premire w usludze i patrzac po wczorajszym pokazie bedzie tego wiecej.

 

Jestem ciekawe jaka i czy w ogole jakas odpowiedz szykuje Sony bo jak by nie bylo dla wielu bedzie to dealbreaker. Z drugiej strony moze dzieki gamepassowi wyginie pomalu gatunek jednoplatformowcow?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Sony od dawna ma ps now ale zbytnio tego nie promuje.
Kiedyś jak wystartowała beta ps now wszedłem to wyglądało to mega biednie ,dziś to kompletnie inna usługa dobre gry,tańszy abonament możliwość ściągania gier na dysk z PS4.

Oczywiście nie znajdziesz tam takich gier jak tlou 2 i nowych premierowych gier.
Ale pewnie wszystko ma swoją cenę,te gry które lądują na premierę w tym game pass co widziałem na tym pokazie jak halo to przy exach Sony wyglądają jakby dzieliła je przepaść jeśli chodzi o budżet.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...