Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

 Na olx golasy sa po 3000-3500 i po tydzien czasu juz stoja. Ci co kupili golasy za 4 klocki to juz kupili, a Ci ktorzy jeszcze nie kupili poczekaja na dostepnosc w sklepach. Tak to dziala. Nikt kto bardzo chce miec konsole jak najwczesniej nie bedzie czekal na niewiadomo jakie okazje, poprostu bierze to co jest. W ostatnim czasie jest wysyp ofert, golasow i bundli. BARDZO DOBRZE !

Też to zauważyłem. Teraz jeszcze coraz większy dosyp zestawów z euro. Może jeszcze przed świętami jakiś elektromarket coś dorzuci i wówczas ofert będzie multum. Po świętach janusze zostaną z niesprzedanym zestawem. Pewnie będą zwracać do sklepów z odstąpieniem od umowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do tego - Euro zrobilo pokerowa zagrywke w przypadku pierwszego zestawu. Nie oszukujmy sie gry od Ubi to conajwyzej sredniaki. Wiec Euro mowi - Chcesz konsole ? Ok. Masz, tylko bierz odrazu ten crap ktorego nie mozemy sprzedac. 
I o ile dla kogos kto wzial dla siebie to moze byc do przelkniecia, bo jak ma Januszowi za golasa zaplacic 3400 to niewiele dolozy i ma jeszcze jakies z dupy dodatki (tu kwestia co komu potrzeba). Ten kto wzial golasa i go nie sprzeda jeszcze w tym roku, to zawsze (do momentu ciaglej dostawy) cene sklepowa za konsole wezmie (moze z malym zarobkiem), ale osoby ktore nie sprzedadza tego bundla UBI za cholere nie wezma nawet ceny sklepowej, nie ma takiej szansy !
Jeszcze jedna kwestia - za chwile bedzie ten moment w ktorym prawdopodobnie bedziemy coraz blizej nowych konsol w ciaglej sprzedazy - sprzet bedzie swiezy - z pelna gwarancja... a niestety sprzet u Januszy z kazdym dniem traci gwarancje, moze to malo znaczy ale jednak jakas wartosc to ma

Jeszcze chcialem dodac - ze wszystkim zmieniano statusy zamowienia jako kompletowanie na specjalne zamowienie klienta - mam nadzieje ze to nie furtka do tego aby utrudnic ludzim zwrot

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie macie konsole po 3 kola. Ile ich jest? Dwie oferty w całej Polsce? Z tego nigdy nie wiesz czy prawdziwe. W Warszawie to handlarze do 3600 zl konsole skupują, sam CEX daje 3250...

Nie można tez innych mierzyć swoja miara, ludzie przed świętami nie będą czekać na dostępność w sklepach to raz, dwa EURO miało tych konsole ile? 50 - 90? Zaraz zejdą z OLXa wszystkie, a na kolejne partie w sklepach online przed świętami chyba nikt już nie liczy?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, easye napisał:

Nie wiem gdzie macie konsole po 3 kola. Ile ich jest? Dwie oferty w całej Polsce? Z tego nigdy nie wiesz czy prawdziwe. W Warszawie to handlarze do 3600 zl konsole skupują, sam CEX daje 3250...

Nie można tez innych mierzyć swoja miara, ludzie przed świętami nie będą czekać na dostępność w sklepach to raz, dwa EURO miało tych konsole ile? 50 - 90? Zaraz zejdą z OLXa wszystkie, a na kolejne partie w sklepach online przed świętami chyba nikt już nie liczy?

Duzo ich nie ma, ale juz od 3200-3500 pełno, niektóre już maja obnizke. Do tego trzeba bylo zobaczyc co sie dzialo na OLX 10.12 przed godz 13 ;) - spadek notowania CDPRed na gieldzie to pikus :D

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mihauu napisał:

Mój zestaw z euro z demonami i Spiderem już w doręczeniu u kuriera. Dziś będę miał. Teraz już rozumiem radość niektórych tutaj z tego, że już za chwilę konsola będzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z której minuty miałeś zamówienie? Jeżęli otrzymasz konsolę to prześlesz minumery zamówień? Zadzwonię sobie do euro i zapytam czemu ja nie dostałem żadnej oferty mimo że mam zamówienie z 13:32. Ty konsole już dostaniesz więc bez żadnego ryzyka xd.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Xoltro napisał:

Z której minuty miałeś zamówienie? Jeżęli otrzymasz konsolę to prześlesz minumery zamówień? Zadzwonię sobie do euro i zapytam czemu ja nie dostałem żadnej oferty mimo że mam zamówienie z 13:32. Ty konsole już dostaniesz więc bez żadnego ryzyka xd.

Oni to przypadkowo wysyłają, nie ma żadnej reguły, zresztą czego oczekujesz od Pani/Pana na infolinii?

Odnośnik do komentarza
Teraz, matizek92 napisał:

Oni to przypadkowo wysyłają, nie ma żadnej reguły, zresztą czego oczekujesz od Pani/Pana na infolinii?

Wyślę sobie maila do nich. Czego oczekuję? To neich mnie przełączą do kogoś kto jest w stanie coś mądrego powiedzieć. Mi powiedzieli, że lecą po dacie składania zamówień, a już kilka osób pisało, że dostali maila o zmianie zamówienia mimo, że je złożyły po mnie. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, easye napisał:

Nie wiem gdzie macie konsole po 3 kola. Ile ich jest? Dwie oferty w całej Polsce? Z tego nigdy nie wiesz czy prawdziwe. W Warszawie to handlarze do 3600 zl konsole skupują, sam CEX daje 3250...

Nie można tez innych mierzyć swoja miara, ludzie przed świętami nie będą czekać na dostępność w sklepach to raz, dwa EURO miało tych konsole ile? 50 - 90? Zaraz zejdą z OLXa wszystkie, a na kolejne partie w sklepach online przed świętami chyba nikt już nie liczy?

 

Dokładnie to co ten pan mówi.

 

Widzę, że parę osób bardzo naiwne, życzeniowe myślenie tutaj uprawia, ale prawda jest taka, że konsol brakuje, a ludzi z kasą, którzy chcą ją mieć tu i teraz jest sporo, zwłaszcza w dużych miastach. Przeglądam z ciekawosci olx i te "tanie" oferty na kilometr śmierdzą jakąś sciema. Wiarygodne oferty od 3500 do 3900 znikają w kilka godzin.

 

Do tego zajrzyjcie sobie na allegro (nie allegro lokalnie, tylko to "normalne") - są oferty jakichś pomniejszych sklepów czy handlarzy (normalnie na fakturę) nawet za grubo ponad 4000 i ludzie je biorą, bo licznik sprzedanych jest dostępny i widać, ze schodzą.  

 

Takze nie oszukujmy sie - jeszcze sporo czasu upłynie nim rynek się nasyci i konsola przestanie być atrakcyjna dla resellerow. Nawet w takim czy innym bundlu.

Odnośnik do komentarza

Xoltro, a bierzesz pod uwage, ze nie czas zamowienia mial znaczenie a to czy zapisales sie wczesnies do newslettera o powiadomienie dostepnosci konsoli? 
sporo ludzi dostalo wczesniej maila o dostepnosci konsoli 10.12 po 13:00 i moze to decydowalo komu anulowali a komu nie

Edytowane przez Wania
Odnośnik do komentarza
Z której minuty miałeś zamówienie? Jeżęli otrzymasz konsolę to prześlesz minumery zamówień? Zadzwonię sobie do euro i zapytam czemu ja nie dostałem żadnej oferty mimo że mam zamówienie z 13:32. Ty konsole już dostaniesz więc bez żadnego ryzyka xd.


Napisz do mnie na priv, odpowiem po 16:00 jak już będę miał sprzęt w domu i będę spokojny
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, easye napisał:

Brałeś z ubezpieczeniem może? Bo na FB drama ze wszyscy co dostali to z ubezpieczeniem właśnie.

Nie brałem z ubezpieczeniem. To mogli napisać, że ma to kurwa jakieś znaczenie XD.

 

W każdym razie z chęcią przygarnę numery zamówienia od osób, które dostały ofertę zmiany zestawu a dokonały zamówienia po 13:32. Dla mnie takie zagrywki euroagd są naprawdę karygodne. Ja już tam nic nie kupię, a kupowałem prawie wszystko. Nawet w tym wątku pisałem, że czekam z euroagd do końca bo wydaje się, że najrozsądniej podchodzą do tematu ze wszystkich. A tu taka niespodzianka. X-kom chociaż fajnie podszedł pod tym względem, że dał rabat -100 zł bez MWZ, a do tego osoby, które naprawdę wcześniej zamówiły konsolę są w kolejce jak coś się pojawi. Oczywiście zrobili fail z tym, że konsoli nei dostali, ale wyszli z tego z twarzą. Zobaczymy jak wyjdzie euro. 

 

Edytowane przez Xoltro
Odnośnik do komentarza

Numer z wysłaniem maila bez uprzedniego maila o ofercie zamiany nie wypalił. Właśnie dostałem maila w zasadzie to z automatu 

 

Szanowny Kliencie, 

zainteresowanie PS5 było ogromne i znacznie przekroczyło liczbę dostępnych produktów. Bardzo nam przykro, bo wiemy, jak na nią czekałeś. Rozumiemy Twoje rozczarowanie, sami też jesteśmy rozczarowani. Ale liczba i dostępność produktów na polskim rynku zależy od dystrybutora. Złożyliśmy zamówienie na dużą liczbę konsol, aby każdy nasz Klient mógł się nimi cieszyć bez przeszkód i wyczekiwaliśmy tej dostawy z niecierpliwością. W rezultacie otrzymaliśmy tylko niewielką część naszego zamówienia, którą nie byliśmy w stanie zaspokoić tak dużego zapotrzebowania.
 
Mamy jednak nadzieję, że już niebawem będziemy mogli poinformować Cię o kolejnej dostawie. Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco i wiedzieć, kiedy produkt ponownie pojawi się w naszej ofercie, koniecznie śledź nasze profile w social mediach lub zapisz się na newsletter na stronie produktu.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

 

Dlatego proszę o numer zamówienia osoby którym zamieniono bundle i złożył zamówienie po 13:32

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Broda napisał:

Cześć, czy ktoś kupił u nich swoje ps5 ?

Szukam potwierdzę ja że są wiarygodni bo jest to podejrzane że nigdzie nie można kupić a u nich jest bez problemu.

https://mobilesolution.pl/product-pol-21-Sony-PlayStation-5-PS5-FV-23.html

Sam sobie odpowiedz. Podejrzany sklep, brak możliwości dostawy za pobraniem. Lewa strona jak nic. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...