Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, diabel1982 napisał:

kolejnych rzutach za dwa trzy miesiące po wyeliminowaniu chorób wieku dziecięcego :)

 

Tylko czy 2-3 miesiące wystarczą na jakieś grubsze poprawki? W przypadku PS4 dystans między modelami CUH-1016 a CUH-1116 (o ile dobrze pamiętam oznaczenia) to było chyba około roku?

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, Chmielinski napisał:

Nowa rewizja ze znaczącymi zmianami będzie najwcześniej w połowie przyszłego roku. Przeanalizowanie problemów, zaprojektowanie i zaimplementowanie zmian, recertyfikacja, itp. wszystko zajmuje czas i gadki galaktycznego mózgu o poczekaniu do marca aż frajerzy betatesterzy przetestują nie mają żadnego sensu.

i właśnie o to mi chodzi, codziennie wychodzą jakieś wady, to chłodzenie, to zwiechy, to wywalanie a to pady klękają. Chyba nie warto cisnąć i łykać oferty za 3600 z grami czy kamerkami 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, diabel1982 napisał:

i właśnie o to mi chodzi, codziennie wychodzą jakieś wady, to chłodzenie, to zwiechy, to wywalanie a to pady klękają. Chyba nie warto cisnąć i łykać oferty za 3600 z grami czy kamerkami 

W każdym sprzęcie tak jest, że jakiś procent jest wadliwego sprzętu. Jednak u wiekszości wszystko chodzi normalnie. U mnie też nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Teksty typu że będą nowe rewizje i że ciągle wychodzą jakieś nowe problemy to nic innego jak za przeproszeniem pie*dolenie osób którym nie udało się po prostu kupić konsoli. U mnie wszystko działa a konsola jest cicha. Wyjdą jakieś problemy? Wyślę na gwarancję, nie mam 15stu lat żeby płakać że nie będę mieć konsoli przez miesiąc. 

Odnośnik do komentarza

Także ja osobiście nigdy nie podzielałem tego odwlekania decyzji zakupowych, jeśli chodzi o rozrywkę, bo idąc tym torem można odwlekać to w nieskończoność, a chodzi o to, żeby się bawić, a nie liczyć decybele, celsjusze czy złotówki.


W pełni podzielam ten pogląd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Na fakturze za zestaw z EURO , (ten po zmianie na infolinii z powodu braku gier z zestawu) jest wszystko w jednej pozycji, więc nie da się oddać samej kamery.
 
Z Media Markt również jako 1 pozycja na fakturze za 3028,99 i wysyłka za 1 grosz.

PS. Fakturę dostałem dopiero po rozpoczęciu Dyskusji na Allegro i wkroczeniu do tej dyskusji przedstawiciela Allegro.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka




Odnośnik do komentarza

Zrobił interes życia.
"Żądza piniądza". A później będzie płacz, że nie ma konsoli a by sobie pograł.
No chyba, że z graczem ma niewiele wspólnego i kupił konsolę tylko po to aby przycebulić na niej 1200 cebulionów polskich. Będzie się pławił teraz w luksusie. :)

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka











Odnośnik do komentarza
Może Ci pracownicy na oddziałach robią wy(pipi)y i sami dla siebie kupują, a w system idzie informacja o braku towaru i anulowaniu zamówienia?

Wcale by mnie to nie zdziwiło, ale tego się nie dowiesz. U mnie w regionie widać, że ceny spadają, a oferty po 4-5k utrzymują się od tygodnia i chyba chętnych brak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...