Skocz do zawartości

Screenshoty vol. 2


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ASX napisał:

Jeśli gra wspiera Smart Delivery to nie ważne jaką wersję kupisz, zawsze grasz w najlepszej wersji. 

A asasyn ma Smart Delivery więc spokojnie możesz kupić pudełko bez tego znaczka

A wytłumaczysz jeszcze co to ten Smart Delivery ? 

Nie ukrywam że trochę zielony jestem w temacie... :-)

Widziałem właśnie że na pudełku był napis że wspiera Smart Delivery ale nie zagłębiałem się zbytnio w temat. 

No cóż to wczoraj w takim razie sklep nie zarobił na mnie tych 159zl, no ale wyszło mi to na zdrowie bo używkę kupię bez bólu za równe 100.

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, maxoffe napisał:

A wytłumaczysz jeszcze co to ten Smart Delivery ? 

Nie ukrywam że trochę zielony jestem w temacie... :-)

Widziałem właśnie że na pudełku był napis że wspiera Smart Delivery ale nie zagłębiałem się zbytnio w temat. 

No cóż to wczoraj w takim razie sklep nie zarobił na mnie tych 159zl, no ale wyszło mi to na zdrowie bo używkę kupię bez bólu za równe 100.

W skrócie chodzi w tym o to że jeżeli kupisz wersję na Xboxa one to za darmo dostajesz wersję gry na nową generację czyli Series X

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, ASX napisał:

W skrócie chodzi w tym o to że jeżeli kupisz wersję na Xboxa one to za darmo dostajesz wersję gry na nową generację czyli Series X

No to luzik, skoro tak to nie muszę szukać typowej wer. na Series X/S. 

 

Według mnie tak powinno być z każdą grą, a nie jakieś obsrywanie się z wersjami. Człowiek jak ja na początku nie w temacie kupi wersję na starą konsole i lipa... 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
23 minuty temu, ASX napisał:

to chyba screeny z telefonu, prawda? Jak się gra w tak dużą grę na telefonie, masz jakąś przystawkę z fizycznymi przyciskami?

 

Tak, z telefonu. Mam fajną przystawkę (zdjęcie poniżej) dzięki której już kilkadziesiąt godzin grałem za pośrednictwem xCloud. W Origins akurat nie gram na telefonie, po prostu z ciekawości sprawdzam różne gry.

 

20220808_115916.thumb.jpg.dd509f162b038cc9c3c99f6e85e8f814.jpg

 

A gra się w takie gry komfortowo. Generalnie to nie da się grać z uwagi na opóźnienie i zbyt mały ekran w zasadzie w bardziej dynamiczne FPS'y, a cała reszta to można czasem zapomnieć, że to streaming.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...