Skocz do zawartości

Screenshoty vol. 2


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 18.11.2020 o 13:49, MBeniek napisał:

Po co dublować dość popularny temat z graczpospolitej? 

W dniu 18.11.2020 o 20:35, Daddy napisał:

Taki sam temat jest w dziale XO a ten z GP to ''w co aktualnie grasz''

 

Myślę, że jemu chodziło o ten temat:
 

https://www.psxextreme.info/topic/109341-wrzuć-screena/#comments

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

UWAGA PROŚBA

 

Wrzucajcie te screeny w spoilery, kto będzie chciał to sobie otworzy spoiler ze screenami z konkretnej gry. Trochę lipa jak się wchodzi, a tutaj wszystko się wczytuje, trochę to nieczytelne i upierdliwe, że wszystkie naraz się ładują.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Panowie idźcie w piz du... :-)

Pooglądałem dziś Wasze screnshoty i dostałem chcicę na Assasins Valhaila... 

Graficzne bardzo mi się spodobał jednak nie kupiłem bo dla mnie ta seria już dawno przestała się liczyć. Pleciałem dziś do sklepu i miałem w ręku grę, prawie będąc przy kasie. 

Jednak zaświeciła mi się lampka że w prawym górnym rogu pudełka nie ma znaczka X. 

Wiem, wiem ten temat przerobiłem już przy Codzie gdzie kupiłem wersję na poprzednią generację stąd nie popełniłem ponownie tego błędu. 

Byłem także w drugim dużym eoektromarkecie i także wersja na poprzednie generacje, stąd nie zarobili na mnie. 

Jednak jutro poszukiwań ciąg dalszy i grę kupię z drugiej ręki na Series X. 

Mam nadzieję że trochę mnie wciągnie bo jakoś tych Assasynów nowych nie trawię ale zaryzykuję. 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, balon napisał:

Powodzenia w szukaniu:reggie:
 

Valhalla ma tylko jedną wersje pudełkową Xbox. Po włożeniu płytki ściąga się wersja na X, ponad 40 giga. 

Widziałem 2 wersję, znaczy się chodzi mi o pudełko. 

Jedno jest bez znaczka X w prawym górnym rogu, a drugie z tym znaczkiem. 

Kiedyś kupiłem COD Cold War bez tego znaczka i miałem grę na poprzednia generację... 

Czyli co pewne na 100% że jeśli kupię bez znaczka w tym prawym rogu to dociągnie mi cały content na Series X bez żadnych dopłat itp...? 

Kupować śmiało czy kupić lepiej ta wersję że znaczkiem dla pewności? 

 

Szczerze to już gubię się w tym Xboxie i tych grach, a nie chciał bym kupić znów złej wersji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...