Jump to content

Pomoc w podłączeniu konsoli PS2


Recommended Posts

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
4 godziny temu, u55r napisał:

Niedawno odkryłem że mój nowy TV nie posiada wejścia component :/ dlatego kupiłem PS2 to HDMI. Rewelacji się nie spodziewam ale liczę na to że dzięki GSM w HDLoaderze będzie to znośnie wyglądać. 

 

Ciekawe czy będzie Ci działać. Kupiłem to bo nie mam wejscia SCART, ale nie działało prawidłowo. Potem sie skapnąłem, że mam component i zamówiłem kabelek :D Co ciekawe na TV, który ma scarta ta przejściówka działa ok, ale po co mi wtedy przejściówka :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dognle przyszło, podłączyłem, nie działało. Musiałem po ciemku czyli bez obrazu wejść do menu ustawień obrazu i z RGB przełączyć na Component, obraz pojawił się natychmiast. :obama:

Pograłem 30 minut i mi konsola PS2 Fat tak podgrzała salon jak nie robi tego starodawna koza. I dodatkowo zaśmierdziało zakurzoną elektroniką więc obie moje PS2 Fat czeka gruntowne odkurzenie w środku. Jestem bardzo zadowolony z jakości obrazu na swoim TV.

 

I taka ciekawostka. Jeden Xbox Series X jest tak samo szeroki jak PS2 Fat. A dwie PS2 Fat są tak samo grube jak jeden Xbox Series X 

 

20210130-161844.jpg 20210130-161758.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.