Opublikowano środa o 19:482 dni Całkiem dobrej jakości figurki. Twarz będzie taka jak na renderingu. Natomiast broń to chińskie gumoleum, które po wyciągnięciu z blistra będzie pogięte w każdą stronę.
Opublikowano środa o 20:322 dni Z Lary pozostają statyczne figurki. TR z 2013 miał artykulacyjną w EK, ale też była mocno przeciętna. Swego czasu trochę ich na aukcjach było.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.