Opublikowano 5 godzin temu5 godz. Całkiem dobrej jakości figurki. Twarz będzie taka jak na renderingu. Natomiast broń to chińskie gumoleum, które po wyciągnięciu z blistra będzie pogięte w każdą stronę.
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Z Lary pozostają statyczne figurki. TR z 2013 miał artykulacyjną w EK, ale też była mocno przeciętna. Swego czasu trochę ich na aukcjach było.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.