Skocz do zawartości

Rywale - Rywalizacja Forumkowa


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Dud.ek napisał:

Jest taki motyw, że jak dłużej jeździsz i sie cofniesz na Y przed linie start to gierka chyba nie wyrabia i nie odbudowuje wcześniej zniszczonych elementów otoczenia :lapka:

 

Lol. 

A ja się tyle męczyłem i dziwiłem jakim cudem ludzie tak szybko jadą ten pierwszy zakręt. Zawsze na początku tracę tam ponad pół sekundy i przez całe okrążenie mozolnie odrabiam straty. 

 

Trochę toto lipa szczerze mówiąc :/

Odnośnik do komentarza

Z tymi nieodbudowującymi się elementami trasy trochę słabo. Widziałem kiedyś na YouTube przy próbie rekordów w 'lotach'.

Jednak jeśli gra pozwala, to ja dalej nie widzę przeszkód, aby z tego korzystać. O nic się tu nie ścigamy, tylko zabawa. Prawda?

 

Moje pytanie do czasów zrobionych ze sprzęgłem. Ogarniacie, to na padzie? Czy kierownica?

Odnośnik do komentarza

Panowie, żeby nie było - ja tu nie jestem żadnym milicjantem pouczajacym Was jak macie grać. Ba, jestem tu swieżak i powinienem zamknąć gębę. 

Przyznm jednak, że biorąc udział w takich pojeżdżawkach mam satysfakcję z jeżdżenia, a nie kombinowania jak wykiwać system. Gra jak widać jest mocno zbugowana (czas typu 00.51.xxx WTF?) i zachęca do zabawy w edytor otoczenia. 

 

Co do sprzęgła, to ja gram na padzie i trochę ciężko to opanować (nigdy wczesniej tak nie grałem). Jednak była to jedyna opcja by jakoś nadganiać stracony czas w tym pierwsxym zakręcie. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Dud.ek napisał:

W takim razie składam i zarazem akceptuje wniosek o nie branie mojego czasu pod uwage pod koniec sezonu. 

Nie w tym rzecz.

Poprostu miałem srogiego ładafaka jak po świetym moim pierwszym sektorze zobaczylem, że duchy odjeżdzają mi na kilka dlugości auta.

Jak dla mnie czas zostaje. Cała czołówka swiatowego rankingu tak robi i skoro gra na to pozwala to trzeba to zaakceptowac i następnym razem być bardziej cwany ;-)

 

@Liściu 

<- pad i manual.

W ustawieniach zaawansowanych mozesz dowolnie przypisać przyciski.

We wszystkich ścigałkach mam:

A (kółko na Playstation) - bieg w dół

B (X na Playstation)- bieg w górę

I uważam to za bardzo wygodny layout.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Aleks napisał:

To wiem :), ale koniec jest w czwartek? O jakiejś konkretnej godzinie?

a nie wiem...nie mam pamieci do dat (popoludnie raczej). Zerknij sobie kiedy wpadaja nowe wyzwania dzienne ;)

@Michał102 np u mnie ToP Gear zostal naprawiony przy ostatniej aktualizacji. Cholera wie kiedy. Ostatnio gdzies czytalem ze jak ktos ma poroblem z sejvami to odpalic gre przez streaming z telefonu. Zerknij z ciekawosci, moze na phonie zakladka kluby bedzie dzialac ;)

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Michał102 napisał:

W te buroki trza się wrzucić stylem rajdowym i uważać by przy wyjściu nie uślizgnął się tył, bo to spowoduje duże straty. Fuks oczywiście też jest mile widziany, bo to się leci na pełnym ryzyku i dupsko do bandy ma tam już dość blisko xD

to widocznie za bardzo hamolawalem chociaz predkosc wydaje mi sie okej ale pod gore na luku trace z sekunde xD. U mnie automat. No i w lesie mam duzo do poprawy bo tez widze ladnie mozna ciac. Ale mi sie chyba juz nie bedzie chcialo. Oby nastepna byla bez "burakow" ;)

Odnośnik do komentarza

O ile mnie pamięć nie myli, to stockowe 2JZ generuje max moment między 4800, a 5800 rpm, więc kręcenie tego pod samą odcine nie jest konieczne, a wręcz przynosi straty :)

 

Ja wbijam biegi dość nisko i mimo wrażenia, że auto zamula, to stoper temu przeczy :)

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...