Jump to content

Aleks

Użytkownicy
 • Content Count

  994
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

199 Exclusive Sony

About Aleks

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Pabianice
 • GamerTag:
  Yarocki
 • PSN ID:
  jarek88_pl

Recent Profile Visitors

2013 profile views
 1. Aleks

  Control

  Trudno, żeby Control osadzony w 'biurowym' środowisku zachwycał widokami. Ja trochę bałem się monotonii, ale i w tym aspekcie sobie poradzono. Stylistycznie i jakościowo nie mogę się do niczego przyczepić. A jak się już rozkręci jakaś zadyma i wszystko zaczyna się rozpadać w akompaniamencie różnych efektów, to mamy pięknę widowisko.
 2. Aleks

  Control

  Też jestem w trakcie grania i nie mogę się oderwać. Praktycznie za każdym razem mam problem aby normalnie skończyć sesję z Control. A to jeszcze chwilę, a to jeszcze sprawdzę ten pokój, jeszcze tylko jedna mjsja... I zamiast wyłączyć konsole, to mija kolejna godzina. Nie mam licznika, ale szacuję że kilkanascie godzin za mną. Mam nadzieję, że przynajmniej drugie tyle jeszcze do ogrania.
 3. Głównie, to problem powiadomien dotyczy messenger. Z innych aplikacji chyba ok, choć wiele ich nie mam. Z mBankiem jest ok.
 4. Ja mam RN9P (6 GB RAM + Snap 720G) i wcale nie jest lepiej. Brak powiadomień, zawieszanie się przeglądarki albo wpisywanego tekstu np tu na forum. Mój poprzedni telefon, kilkuletnia Motorola działała lepiej. Bateria po pół roku też zauważalnie gorzej. Chętnie bym go zamienił na coś dużo mniejszego. Ale obecnie w tej kwestii pozostaje tylko Apple.
 5. @orion50 nie musisz być w klanie. Dodaj sobie nas do znajomych i będziesz widział czasy. Z klanami był jakiś problem, nie można było dołączyć - nie wiem czy naprawili.
 6. I pozamiatane... Złamanie 1:24 wydaje mi się ciężkie, ale 1:22,686 Brawo!
 7. @marbel007 Cena netto. Brutto 85 zl. RT? Nie wiem, gram w 60 klatkach. Tak na dobrą sprawę, to chyba mój pierwszy tytuł z RT i wolę więcej klatek. Fajnie wygląda, ale nie na tyle, aby rezygnować z płynności.
 8. Aleks

  Narita Boy

  Ja skończyłem. Choć po pierwszym kontakcie miałem wywalić z dysku. Gra nie jest długa, to dałem szanse. Na plus świetny klimat, styl graficzny i muzykę. Rozgrywka może nie jest wybitna, ale z biegiem czasu jest lepiej. Pojawiają się nowe ruchy, przeciwnicy na których działają konkretne ataki. Pod koniec trzeba kombinować, bo nie jest tak prosto - bezmyślne naciskanie przycisku ataku nie wystarczy. Ja nie wystawiam grą ocen, ale w mojej opinii Narita Boy, to taki średniak. Czyli powinno być coś w okolicach 50?
 9. A czy ten projekt czasami nie umarł? Zapowiedź była z 3-4 lata temu, a ostatnio nic nie słyszałem o tym.
 10. Zacząłem Control z GP, ale tak mi się spodobało, że wpadła jedyna słuszna wersja.
 11. Dziś chyba koniec. Klasyfikacja: Oby nowy sezon przyniósł coś ciekawszego.
 12. Tu jest problem. W żadnym znanym sklepie nie ma. Używek na OLX, też nie widać. Jest w Brazylii za niecałe 50 zł, ale wolałbym tam nie kupować.
 13. Aleks

  Control

  Control w podstawowej wersji i UE ma oddzielne osiągnięcia/trofea? A zapisy? Mogę zacząć bieda wersję, a skończyć wersję nextgen?
 14. @REZOK @eX4cT_PL ostatecznie zagrałem w Deliver Us The Moon. Dzięki za nakłonienie mnie do tego czynu. Nie znudziła mnie i z chęcią odkrywałem tą historię, a to już duży plus. Dodatkowa wizualnie się dobrze prezentowała - dużo czerni + OLED
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.