Skocz do zawartości

Rust Console Edition


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
1 godzinę temu, Wredny napisał:

He, he - wiedziałem, że Ty to akurat wrzucisz, ale raczej powinno być w dziale "Ogólne", bo przecież wychodzi na wszystko, włącznie z poprzednią generacją :reggie:

 

Poczekam, aż kupisz na płytce i wtedy :shotgun::shotgun: kill team vs cały świat.

 

5 minut temu, balon napisał:

Myślę, że jak Boomcio będzie jako jedyny grał i pisał w tym temacie to gierka powinna być tam gdzie on chce :):lapka:

 

Nie kupiłem, bo biomutant za rogiem, season pass do snowrunnera nabyty i w realnym świecie składam kolejną wypasioną wędkę za którą będę jutro musiał wywalić sporo złociszy, więc z "rusztem" poczekam jak wyżej na kolegę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

He he, akurat RUST jakoś mnie najmniej kręci z tych wszystkich "dotychczas tylko na PC" survivali.
Nie wiem czemu, ale jakieś to brzydkie, no i to lagujące PvP...
Dużo bardziej chciałbym SCUM np.
A poza tym czerwiec/lipiec wychodzą dwie polskie gierki - Green Hell i Chernobylite - jakoś one do mnie bardziej przemawiają :notbad:
A Biomutanta to i ja chyba na klocka sobie sprawię - tylko jakieś recki bym najpierw obczaił, bo trochę długo ta gierka była w produkcji.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

No jakoś tak wyszło - konsolowy port jest mało zachęcający podobno.
Nie wiem, jak z pełniakiem, ale beta nawet na XSX ostro dropiła klatki.
Plus ten cały aspekt PvP - jakoś wolę czysto singlowe doznania z gierek survivalowych i nie kręci mnie walka z innymi, zwłaszcza w czymś tak drewnianym i z lagami.

Odnośnik do komentarza
No jakoś tak wyszło - konsolowy port jest mało zachęcający podobno.
Nie wiem, jak z pełniakiem, ale beta nawet na XSX ostro dropiła klatki.
Plus ten cały aspekt PvP - jakoś wolę czysto singlowe doznania z gierek survivalowych i nie kręci mnie walka z innymi, zwłaszcza w czymś tak drewnianym i z lagami.
Fakt no polecieli z jakością teraz z update przeciągają. Ale żadna gra nie oferuje podobnej rozgrywki. Może mam takie zdanie bo nie grałem na PC. A chyba powinienem
Odnośnik do komentarza
Ja też i ogólnie byłem grą zainteresowany, bo lubię te wszystkie Foresty, Stranded Deepy itp, ale jakoś RUST zawsze był mi obojętny, kiedy oglądałem gameplaye.
Możliwe, że kiedys się skuszę, jak z ceny zejdzie i poprawią co nieco.
Cena tej gry jeśli dobrze poszukasz to 40zl. Stranded deep robię. Long dark skończony. A rust jest teraz na talerzu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W tym sęk, że ja lubię, a rzadko kończę te gierki.
W Stranded Deep byłem już mocno zaawansowany, ale jakoś po prawie 30h odstawiłem (bo coś innego odciągnęło moją uwagę) i teraz nie mogę wrócić (odpaliłem parę razy, ale zapomniałem "co gdzie i jak").
The Long Dark w sumie też w trakcie fabuły zostawiłem, survivalu nawet nie ruszyłem, podobnie jak Fade to Silence, The Forest, Outward, czy Green Hell na XBOXie.
Jedynie No Man's Sky i Subnautica ukończone, a nawet zwieńczone platynką :platinum:
Ostatnio na "klocuchu" odpaliłem Craftopię i znów chwilkę pograłem, nie wykluczam, że jeszcze popykam, ale też nie gwarantuję - dla mnie to są fajne gierki na granie z doskoku, grając w nie się relaksuję, ale jakoś nie mam parcia, by je "kończyć", czy maksować.

Odnośnik do komentarza




W tym sęk, że ja lubię, a rzadko kończę te gierki.
W Stranded Deep byłem już mocno zaawansowany, ale jakoś po prawie 30h odstawiłem (bo coś innego odciągnęło moją uwagę) i teraz nie mogę wrócić (odpaliłem parę razy, ale zapomniałem "co gdzie i jak").
The Long Dark w sumie też w trakcie fabuły zostawiłem, survivalu nawet nie ruszyłem, podobnie jak Fade to Silence, The Forest, Outward, czy Green Hell na XBOXie.
Jedynie No Man's Sky i Subnautica ukończone, a nawet zwieńczone platynką platinum.png
Ostatnio na "klocuchu" odpaliłem Craftopię i znów chwilkę pograłem, nie wykluczam, że jeszcze popykam, ale też nie gwarantuję - dla mnie to są fajne gierki na granie z doskoku, grając w nie się relaksuję, ale jakoś nie mam parcia, by je "kończyć", czy maksować.


Więc Rust to ideał. Tu nic nie konczyszlong dark jest naprawdę dobre.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jaca044 napisał:

Cena tej gry jeśli dobrze poszukasz to 40zl.


Nie interesują mnie dzielone konta na allegro - raz, że to praktycznie piracki proceder, a dwa, że prawdopodobieństwo wałka jest bardzo wysokie.
W grę wchodzi jedynie pudełko, a takowe najtaniej widziałem chyba za 120zł (używka, lombard, więc nawet nie biorę tego pod uwagę).

Odnośnik do komentarza

Nie interesują mnie dzielone konta na allegro - raz, że to praktycznie piracki proceder, a dwa, że prawdopodobieństwo wałka jest bardzo wysokie.
W grę wchodzi jedynie pudełko, a takowe najtaniej widziałem chyba za 120zł (używka, lombard, więc nawet nie biorę tego pod uwagę).
Chodziło mi bardziej w formie kodu z argentyny. Są takie dostępne
The Long Dark tylko survival. Chyba po dwóch latach gry tylko w survival włączyłem "fabułę":kaz:. Kilkaset runów mam za sobą,nawet takie które trwały ponad pół roku, w sensie ponad 190 przetrwanych dni :shotgun:
Fabuła ukończona u mnie. A przetrwanie to ponad 600dni
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.