Jump to content

Green Hell

Boomcio

Recommended Posts

3 godziny temu, Faka napisał:

Powodzenia w lawirowaniu się z menusami i statusami, a także zabawy w ekwipunkiem w tym Escape from Tarkov na konsoli :/. Więcej roboty niż w takim PUBG konsolowym.

Jak człowiek ogarnął DayZ na konsoli to i z Tarkovem by sobie poradził - w życiu nie widziałem bardziej zjebanego zarządzania ekwipunkiem, niż w grze Bohemia Interactive.
PUBG jest akurat spoko i nie ma nawet startu do poziomu zakręcenia DayZ, czy Tarkova.

• Upvote 1

Po tylu godzinach, co w dayZ zrobiłem, to plecak naprawiam taśmą i czyszczę broń z zamkniętymi oczami ;)

Nie, dayZ nie jest najgorszy w tej kwestii, chociaż w kwestii mechanik tam zastosowanych jest mega rozbudowany. Pestkowanie i rozlokowywanie magazynków, naprawa osprzętu i ubrań, przygotowywanie pełnowartościowych posiłków, w końcu budowanie bazy, składanie części do pojazdów. Dużo tego i mechaniki mało intuicyjne, ale jak już załapiesz, to wiesz, że jesteś masterem.

• 2 weeks later...

No i wystartowała gierka, ale kurna liczyłem na plus/minus 80 zeta, a tu stówa z grubym hakiem. Może bym i wziął, ale wczoraj 70 zeta za szczytówki  do Mikado wydałem, więc gra czeka z lądowaniem w mojej Xtower do:

Pierwszej mocnej zniżki,

Zdrowej najebki i spontanicznych zakupów /jak było z generation zero/

Ew odzewu od @Wrednyego, z którym może w to co-opniemy ;)

• Haha 1
10 minut temu, Boomcio napisał:

Nie, to ja pochodzę Bronxowa :D

Nazwę mojej wsi przekręciłem z powodu strzelaniny :shotgun:, która miała miejsce pod moim blokiem, a nie z powodu łojonych tu browarów :drinks:
No i ch#j, zerknąłem, hak okazał się niezbyt gruby, więc kupiłem i instaluję :kaz:

SmartSelect_20210609-195356_Samsung Internet.jpg

Czekam zatem na true mini reckę, czy warto w to iść.

5 minut temu, Szajka napisał:

Jak ktoś gra,proszę dajcie znać jaka jest gra,bo chętnie pohasam po bażołach i haszczach :shotgun:

Trzech, to już prawie pluton, panowie.

• Upvote 1
4 godziny temu, Boomcio napisał:

No i wystartowała gierka, ale kurna liczyłem na plus/minus 80 zeta, a tu stówa z grubym hakiem. Może bym i wziął, ale wczoraj 70 zeta za szczytówki  do Mikado wydałem, więc gra czeka z lądowaniem w mojej Xtower do:

Pierwszej mocnej zniżki,

Zdrowej najebki i spontanicznych zakupów /jak było z generation zero/

Ew odzewu od @Wrednyego, z którym może w to co-opniemy ;)

Na tureckim pss 76 zeta.

Edited by mitra
  • Upvote 1

Nadgryzłem na tyle, że skończyłem tutorial i zacząłem fabułę właściwą.
Jest spoko, ale muszę dłużej przysiąść, bo poruszanie się po tych wszystkich menusach, craftowanie itp są strasznie nieczytelne i nieintuicyjne.
No i trochę dziwnie obraz się rozciąga, podczas rozglądania - wygląda to, jakby gierka była pod jakieś VR robiona momentami.
Pech chciał, że aktualnie mam mega zajawkę na Gearsy, więc GH "kurzy się" na dysku :dunno: 

• Upvote 1
  • 3 months later...

Ktoś gra oprócz mnie w tego "trupa"?

Pograłem już kilka ładnych godzin i po początkowych trudnościach gra jest łatwa, największą trudnością tej gry jest nieintuicyjny interfejs(po kilku h już latam po nim z zamkniętymi oczami) i rzut na głęboką wode, tzn nie wiadomo jaki grzyb nas zabije, albo jaki typ opatrunku załozyć w zależności od rany.

Brawa za ładną dżungle, jest naprawdę klimatyczna no i jak na mało budżetową gre to grafika w moim odczuciu to top ps4 amator