Skocz do zawartości

Green Hell


Boomcio

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Faka napisał:

Powodzenia w lawirowaniu się z menusami i statusami, a także zabawy w ekwipunkiem w tym Escape from Tarkov na konsoli :/. Więcej roboty niż w takim PUBG konsolowym.


Jak człowiek ogarnął DayZ na konsoli to i z Tarkovem by sobie poradził - w życiu nie widziałem bardziej zjebanego zarządzania ekwipunkiem, niż w grze Bohemia Interactive.
PUBG jest akurat spoko i nie ma nawet startu do poziomu zakręcenia DayZ, czy Tarkova.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po tylu godzinach, co w dayZ zrobiłem, to plecak naprawiam taśmą i czyszczę broń z zamkniętymi oczami ;)

Nie, dayZ nie jest najgorszy w tej kwestii, chociaż w kwestii mechanik tam zastosowanych jest mega rozbudowany. Pestkowanie i rozlokowywanie magazynków, naprawa osprzętu i ubrań, przygotowywanie pełnowartościowych posiłków, w końcu budowanie bazy, składanie części do pojazdów. Dużo tego i mechaniki mało intuicyjne, ale jak już załapiesz, to wiesz, że jesteś masterem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i wystartowała gierka, ale kurna liczyłem na plus/minus 80 zeta, a tu stówa z grubym hakiem. Może bym i wziął, ale wczoraj 70 zeta za szczytówki  do Mikado wydałem, więc gra czeka z lądowaniem w mojej Xtower do:

 

Pierwszej mocnej zniżki,

Zdrowej najebki i spontanicznych zakupów /jak było z generation zero/

Ew odzewu od @Wrednyego, z którym może w to co-opniemy ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Boomcio napisał:

No i wystartowała gierka, ale kurna liczyłem na plus/minus 80 zeta, a tu stówa z grubym hakiem. Może bym i wziął, ale wczoraj 70 zeta za szczytówki  do Mikado wydałem, więc gra czeka z lądowaniem w mojej Xtower do:

 

Pierwszej mocnej zniżki,

Zdrowej najebki i spontanicznych zakupów /jak było z generation zero/

Ew odzewu od @Wrednyego, z którym może w to co-opniemy ;)

 

Na tureckim pss 76 zeta.

Edytowane przez mitra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nadgryzłem na tyle, że skończyłem tutorial i zacząłem fabułę właściwą.
Jest spoko, ale muszę dłużej przysiąść, bo poruszanie się po tych wszystkich menusach, craftowanie itp są strasznie nieczytelne i nieintuicyjne.
No i trochę dziwnie obraz się rozciąga, podczas rozglądania - wygląda to, jakby gierka była pod jakieś VR robiona momentami.
Pech chciał, że aktualnie mam mega zajawkę na Gearsy, więc GH "kurzy się" na dysku :dunno: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ktoś gra oprócz mnie w tego "trupa"?

Pograłem już kilka ładnych godzin i po początkowych trudnościach gra jest łatwa, największą trudnością tej gry jest nieintuicyjny interfejs(po kilku h już latam po nim z zamkniętymi oczami) i rzut na głęboką wode, tzn nie wiadomo jaki grzyb nas zabije, albo jaki typ opatrunku załozyć w zależności od rany.

 

Brawa za ładną dżungle, jest naprawdę klimatyczna no i jak na mało budżetową gre to grafika w moim odczuciu to top ps4 amator 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...