Skocz do zawartości

Oceny meczów EURO 2020 (no dobra, te rozgrywane w 2021 roku)


Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze pilka nozna to rozrywka mysle warto zacząć nowa zabawe w ocene (podobnie jak ma to w przypadku gier) poszczególnych meczów i później po zakończeniu turnieju zobaczymy jaka wyjdzie średnia ;] [KROTKI OPIS MECZU WIELCE WSKAZANY]

 

Turcja - Włochy 0-3. Popis umiejętności i pokaz mocy odradzającej sie nowej generacji włoskich piłkarzy. 8/10

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Walia - Szwajcaria. Typowy mecz o jakakolwiek zdobycz punktowa przed kolejnymi meczami w swojej grupie. Walia to farciarz, któremu przysluzyla lata gr. eliminacyjna i widzimy - my kibice - dokad prowadzi polityka powiększania liczby zespołów w EURO. To bedzie najprawdopodobniej najsłabszy mecz EURO, którego na szczęście nie obejrzałem w całości bo na moje to tych 2 reprezentacji nie powinno byc na takim turnieju. UEFA powinna wrócić do systemu podobnego do EURO 2000 czyli w eliminacjach do tego turnieju kilka grup po 6 zespołów a bezpośredni awans ma TYLKO 1 miejsce w grupie. To by skutecznie zapobiegło występowi takim turystom na turnieju ktory prezentował jeszcze do niedawna wysoki poziom. 5/10

 

Dania - Finlandia. Derby Skandynawii mozna by rzec ale dla mnie osobiście zwykly wypadek przy pracy duńskiego dynamitu. W tym meczu nie wypalil, ale ma jeszcze 2 szanse. Plus nie za końcowy wynik ile bardziej za szturmowanie bramki jednego rywala. To musi zaprocentować w kolejnych meczach. 7+/10

 

Belgia - Rosja. Właściwie wiele nie ma sie co rozpisywać nad meczem, w którym to co mialo nastąpić, nastąpiło. Mecz bez wielkiej historii, Sborna wraca do swojego zwyczajowego, przeciętnego poziomu gdzie jest tylko sekundantem a obecność na wielkich turniejach nie jest zbyt częsta. Do odfajkowania. 7/10

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Tokar said:

Ale tak za darmo te recenzje? Nie lepiej było założyć bloga w wordpressie z paywallem? 

co kebabowcu spamujesz? Matka ci nie podrzuciła na weekend kobity?

 

Anglia - Chorwacja. Przetarcie jednego z głównych faworytów turnieju. Kilka zrywów, pokaz umiejętności niektórych Anglików i operowanie na wysokim poziomie. Chorwacja to ziew, ale ja na nich zbytnio nie patrze takie nie odczuwam to jako wielki minus. 7+/10

 

Holandia - Ukraina. Mecz pod dyktando faworyta, ale i Słowianie bardzo dobrze sie odgryzali bardzo dobrze przechodząc z fazy obrony do fazy ataku. Momentami to byl hokejowy zamek pod bramka Ukrainy, ale fragmenty meczu pokazywała ze to bedzie top4 mistrzostw - passy przy linii bocznej :bluber:, majtanie kilku Ukrainców:music:, wypieszczone podania na boczne sektory boiska:drinks:. To bedzie prawdopodobnie top 5 wszystkich meczów EURO 2020. 8+/10

 

Austria - Macedonia Północna.  Dwóch kopciuszków, chcących sie pokazać jak najlepiej. Wygral faworyt, ale tego meczu nie bedzie pamiętać latami. 7+/10

Odnośnik do komentarza

Polska - Słowacja. Ambicja Słowaków i kiepska forma polskich gwiazdorów. 7/10

Szkocja - Czechy. Walka o dobre imie Szkocji nie usatysfakcjonowało ani ich ani postronnych kibicow. Doświadczenie gry na wielkich turniejach jednak robi robote. 7/10

Hiszpania - Szwecja.  Za malo oglądałem. Brak oceny.

Węgry - Portugalia. Piękny mecz ''braci polakow'' i lut szczęścia faworyta. Można do tego wracac meczu po latach. 8/10

Niemcy - Francja. Nie uznaje tego meczu jako rozczarowanie pod względem poziomu sportowego bo to 2 drużyny turniejowe, ale Francja mogla troche, troche wiecej pokazać. Przebłyski geniuszu ataku Trojkolorowych. 7+/10

Odnośnik do komentarza

Chorwacja - Czechy. Slaby mecz średnio dobrych drużyn. Chorwaci stąpają po bardzo cienkim lodzie ale ja Licze na ich odpadniecie :) 6/10

Szkocja - Anglia.  Dobry mecz odwiecznych rywali. Mimo, ze tempo nie bylo zabójcze ale walka o kazdy centymetr boiska sprawia ze jestem ukontentowany. 8-/10

Szwecja - Słowacja. Boj o 2 miejsce w grupie nie powinno nikogo nastawiać na wielkie widowisko. Z takiego podejścia odbiór całości moze zyskać 7/10

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.