Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

W przyszły wtorek rozszerzenie Beach Bum - dwa nowe wyścigi, jeden t-deathmatch, jeden survival i jeden skok spadochronowy; poza tym nowe pojazdy, bronie oraz części strojów dla postaci. Dodatek oczywiście darmowy i będzie wchodził w skład aktualizacji 1.06.

 

Aha, w newsie wspomniano jeszcze o tym, że będą rozszerzenia do trybu single player.

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51796/gta-online-free-beach-bum-update-hits-next-week-new-weapons-vehi.html

 

actual_1384355164.png

 

actual_1384291209.png

 

actual_1384291139.png

 

actual_1383697789.png

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bład wyswietlania czy swiadome glitchowanie, ale ktos przed chwila wyznaczyl nagrode za glowe jakiegos gracza 96 000 200 $... Cos tutaj nie gra mocno, dostalem za misje 25 mln. 

Edit. o tak to działa http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/1ou2p5/major_new_online_hack/ , swietnie trafilem nie ma co, przyjemnosc z grania w online poszla sie kochac, wydalem 20mln w necie na wszystko z warstock, samolotow i lodzi, ale nadal mam za duzo kasy i odechcialo mi sie grac :/

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bład wyswietlania czy swiadome glitchowanie, ale ktos przed chwila wyznaczyl nagrode za glowe jakiegos gracza 96 000 200 $... Cos tutaj nie gra mocno, dostalem za misje 25 mln.

Edit. o tak to działa http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/1ou2p5/major_new_online_hack/ , swietnie trafilem nie ma co, przyjemnosc z grania w online poszla sie kochac, wydalem 20mln w necie na wszystko z warstock, samolotow i lodzi, ale nadal mam za duzo kasy i odechcialo mi sie grac :/

Mozesz podarowac mi pare mln za male zakupy :)
Odnośnik do komentarza

chciałem sobie dziś dłużej pograć, a tu info, że serwery chmury nie działają i nie zapisuje stanu gry. (pipi)a :( 

przy okazji napiszę, że cofam swoje słowa o tym multi. już się grubo wkręciłem i za(pipi)iście mi się gra. postaram się o platynę nawet :D jedno pytanie póki co mam. da się zaliczyć trofeum za przeżycie całego dnia przy wyznaczonej nagrodzie bunkrując się w swojej chacie?

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem można właśnie dzielić tak te lewe pieniądze, ale ręki sobie nie dam uciąć.

 

Poczytalem na gta forums ze owszem tak sie dzieli te lewe pieniadze, ale tylko jesli dostalismy te 20 mln wlasnie za ta misje. Ale za to znalazlem ciekawy pomysl jak pozbyc sie kasy - kupowac na przemian 2 najdrozsze rezydencje, ide zjechac do 250k ktore mialem przed. Git 40 transakcji nieruchomościami dalej i już jestem na kasie, którą miałem wcześniej :)

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

postaram się o platynę nawet :D

 

Ja chyba też, jestem już na takim etapie że raczej nie odpuszczę. Na razie cisnę z darkinightem (dzięki ziom!) ale on zaraz skończy i pewnie nie będzie mu się chciało potem pomagać w levelowaniu wokół więzienia :P  więc zapraszam na wspólną gierkę Baniol. Mam jeszcze przed sobą do wygrania team deathmatch, rally jako driver (co-driver z trofeum mam), też jak Ty nagrodę za głowę (możemy to razem szurnąć) i oczywiście kilka platynowych medali co wymaga drugiego Gracza. Zaprasiam :)

Odnośnik do komentarza

Auta z mojego drugiego screena można teraz normalnie kupić w online ? Jak tak to od razu wymienie mojego Rebela zrobionego na Dakarówkę na coś z nowego packa, bo juz nie będzie to rzadkie auto :( Na Gtaforums panika, ktoś zrobił wyścig wokół więzienia i dostał 1440$ za wygraną, za wyścig w kanale też jakieś grosze, teraz pytanie czy obniżyli xpa też, w sumie lipa bo z PSXE zostałoby z 5 osób do gry :potter:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...