Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Eh, bardzo chciałbym porobić te napady, ale niestety od premiery na PS4 , ba, od premiery wersji na PS3 mam problem z GTA Online. Co 15-20 minut, czasem szybciej, czasem później - Ale jednak zawsze - Wywala mnie z gry. Nie wiem już co mam poradzić, z każdym patchem miałem nadzieje,że może tym razem bedzie ok, ale nie. "Połączenie z sesją zostało przerwane przez nieznany błąd sieci" Mam NAT 2 w konsoli i nigdzie w żadnej grze podobnych błędów. Tylko w GTA Online. Może ktoś wie o co chodzi? Bo ręce opadają. 

Edytowane przez IrenicuS
Odnośnik do komentarza

wojnar, mamy w uj podobne laski. wspólne geny czy coś :D później wrzucę zdjęcie mojej.

dzisiaj z ekipą kończymy ostatni napad. do tej pory czysta za(pipi)istość ale nie brakowało momentów gdzie kurtyzany latały na prawo i lewo bo coś nie szło. na hardzie jest zupełnie inne wyzwanie a przeciwnicy nagle dostają takiego skilla że aż predator byłby dumny.

 

btw dzisiaj zawiesiły mi się codzienne wyzwania. wczoraj zaliczyłem wszystkie 3, dzisiaj nie ma nowych tylko wczorajsze zaznaczone jako ukończone. na stronie r* sporo wpisów więc problem widać ogólny. szkoda bo fajna zabawa a i za konsekwencję są nagrody. ileś tam dni z rzędu trzeba je kończyć itd. teraz mi licznik zresetują :(

Odnośnik do komentarza

No my wlasnie bylismy w trakcie to przyszedl Ukyo do nas do party, wczesniej assassine cos tam stalkowala chyba i pawcio sie zawstydzil no i uciekl, powiedzial ze musi 30 minut ochlanac :obama:

 

I teraz czekaj sobie az wroci :frog:

Poki co heist od Trevora najgorszy, ostatni nawet nawet, no ale jak mowie, pod koniec nam uciekl chachar.

Odnośnik do komentarza

Z ryja jako tako, kiedyś zrobiłem ładniejszą ale mi skasowało. Nie chciało mi się bawić z tymi suwakami to ciągle waliłem w losowe i w końcu wyszło ;)

 

0_0.jpg

 

Na razie mi chyba styknie, wczoraj zrobiliśmy przedostatni napad a potem kumplowi się coś zyebało i nie mógł kolejnego napadu aktywować. Nie chce mi się od nowa robić 4.

Odnośnik do komentarza

A nie wiem nawet bo zrobiłem sobie przerwę, jak wróciłem to kumpel w(pipi)iony że nie może w ogóle wystartować itp.

Jakoś w sumie odechciało mi się grać, za dużo błędów, ciągle kogoś wyrzuca, nie da się dołączyć i takie tam.

 

 

A Kurumą można zrobić większość misji nie wychodząc z samochodu, wystarczy jeździć i strzelać. Ten wózek jest OP :D

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Jakby fajne to wszystko nie było, to zabawę nadal psują problemy techniczne. Wczoraj ze trzy razy w trakcie napadu wywalało jakiegoś z graczy (z czego dwa razy w dokładnie tym samym miejscu - podwodny tunel pod Humane Labs), dodać do tego kilka nieudanych z innych powodów prób, perspektywę powtarzania całej trasy dojazdu i się człowiekowi odechciewa zabawy. Szkoda, no ale mówi się trudno i próbuje dalej.

Odnośnik do komentarza

Panowie 

Zastanawia mnie pewna kwestia. Nie wiem czy to kwestia ostatnich uptade'ów czy nie ale wydaje mi się że zmienili na niekorzyść dla nas opcje w Los Santos Customs. Chodzi o to, że jeśli mamy kupione jakieś części np: felgi, kolor samochodu, itp i zmienimy je to po wyjeździe z LSC nie mamy tych poprzednich jako zakupione tylko trzeba je kupić na nowo. Miałem ostatnio światła pod samochodem i włączyłem opcję "brak". Po powrocie nie miałem już dostępnej tej opcji tylko musiałem ją na nowo wykupić. Tu moje pytanie czy tak było zawsze - bo wydaje mi się, że nie - czy zrobili nas nieco w jajo?

Odnośnik do komentarza

młody23 - tak jest od dawna, jeśli nie od początku. jeżeli kupisz nowe części to stare są dostępne dopóki nie wyjedziesz z warsztatu. jeśli wyjedziesz i wrócisz to jakbyś nową furą wjechał i pokazuje jedynie zamontowane tuningi, bez "historii". 

za to fakt faktem przegięli nieco z cenami nowych, chromowanych felg. moje ulubione luksusowe zwykłe 25k, chromowane przeszło 80  :shok:

Odnośnik do komentarza

R* coraz bardziej przegina paukę. Wiecie do czego był ten 294mb patch? pod przykrywką naprawienia błędów w heistach - których jest nadal cała masa tak naprawdę chodziło o usunięcie  glitcha z darmowym klaksonem dzięki któremu można było sprzedać Hiluxa za 50k.

Zamiast naprawić glitcha z brakiem uszkodzeń,wiecznym wywalaniem z sesji i pierdyliardem problemów w SP to zdecydowanie lepiej jest patchować sposób na kasę (bo ktoś nie kupi kush kerda) i usuwać FUN z gry - tak teraz znerfili cargoboba że nie da się nim podnieść pudełka zapałek...

Double fuck  :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...