Jump to content

The Riftbreaker


Figuś

Recommended Posts

 

Premiera 14 października, day one w gamepassie. PS4/5 XO i XSSX

 

The Riftbreaker łączy budowanie bazy i survival z elementami Action RPG. Wciel się w rolę naukowca/komandosa na pokładzie Mecha i skocz w portal do innego świata. Walcz z tysiącami wrogów, zbuduj bazę i odkrywaj nowe technologie aby przetrwać.

 

Gierka robiona przez polskie Exor Studios twórców m.in. Zombie Driver

 

 

Link to comment
  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Bardzo fajna gierka, super połączenie tower defense z twin stick shooterem. Co do grania na padzie, nie widzę problemu, po paru godzinach idzie się szybko przyzwyczaić, co i jak stawiać te wszystkie budynki, a powiem, że sporo tego jest. Więc nie wiem, co to za gadka z problemem grania, to samo można to podrzucić sterowanie do takich gier jak Desperados 3, gdzie też było dziwnie, a szło potem lepiej.

 

Ogólnie gra jest bardzo rozbudowana, że to głowa mała, masz przykładowo laboratorium technologiczne, gdzie uczysz się nowych schematów, co dają nowe budynki, co raz to lepsze. Jest nawet ulepszanie mecha, gdzie zakładasz bronie, pancerz, od cholery rzeczy w tej grze jest. 

 

Co do czcionki, nie wiem o jakim problemie mowa, ale gra jest bardzo czytelna i idzie normalnie czytać wszystko na dużym TV. Jest nawet opcja ustawienia wielkości czcionek, więc albo okulary potrzebne ludziom albo już sam nie wiem co. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.