Skocz do zawartości

New World - MMO od Amazonu


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

krafting tutaj jest potężny, do tego na questy się czeka jak ostatnio na vanili Wowika. 

 

Osobiście poczekam jak ta gra się rozwinie, wygląda ciekawie, system raidowania heal/tank/dps czyli standardzik. Ale widać, że ludzie są spragnieni porządnego MMO, bo gra mocno wybuchła i trzyma solidnie pierwsze miejsce na twitchu.

Mam sporo znajomych co graja w fpsy, a od wczoraj 6 osób średnio to pogrywa :notbad:

Odnośnik do komentarza

Ciężko nawet wydać opinie na temat gry bo udało mi się tylko raz dostać na serwer co jest karygodne ze strony amazonu . Ale tyle co pograłem to napewno nie zastąpi mi ta gra wowika ale mimo wszystko gra się przyjemnie i wizualnie gra bardzo przypomina mi fable 2 , muszkiet na plecach wraz z ogromnym młotem super się prezentuje. Do tego jest to jakiś powiew świeżości po tych azjatyckich mmo których nie potrafię zdzierżyć na czele z Black Desert i saltami na kilka metrów. Ale jak już pisałem te kolejki plus limit 1000 graczy na serwer to jakiś żart więc z kupnem bym poczekał. Śmieszy fakt że jest to pierwsza gra która jako tako wyszła amazonowi i nie ogarneli serwerów . 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie przekonuje mnie ta gra z tego co patrze na youtube, jakby jakis kolejny Assasyn takie bezplciowe lokacje. Pamietam ze jakos z 15 lat temu probowalem grac w Guild Wars i mialem podobne odczucia, biegajac po tych lokacjach kompletnie nijakich. Jak dla mnie mmo powinno miec solidny, dobrze wykreowany swiat i jeszcze dlugo nic nie pobije uniwersum Warcrafta pod tym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 22.12.2021 o 00:21, UberAdi napisał:

Gra ma bardzo słaby endgame. Grałem z ekipą ale wszyscy postanowliśmy odpuścić na razie i nie pakować w to więcej czasu aż do jakichś konkretnych zmian albo dodatku.

 

Mi gra się przyjemnie ale obecnie przy 45 poziomie nie mogę znaleźć ani jednej osoby na dungeon-a który pcha dalej fabułe ... Bez dungeon finder-a dla mnie obecnie gra nie ma sensu , do tego może się starzeje ale czat kompletnie jest dla mnie jakis nieczytelny 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Shen napisał:

Nie gram w mmo bo nie mam czasu, ale obserwuje sobie rynek i chyba nie widziałem gry która tak szybko straciła tak wielu graczy i tak szybko łączyła serwery.

 

Juz łączą serwery? To już prosta droga do f2p albo wydadzą nowy dodatek na szybkość 

Odnośnik do komentarza

Nie pierwszy, nie ostatni raz. Amazon próbuje, ale coś chyba za dużo tabelek w excelu, a za mało tego słynnego pieprzu i duszy. Na rynku MMO obecnie króluje Final Fantasy XIV, ale to tylko dlatego, że Square nie jest beniaminkiem i zwyczajnie włożyli w to mnóstwo pracy i sprzyja im chujowa sytuacja z WoWem. Reszta to jedynie tło.

Odnośnik do komentarza

Na Steamie nadal w peaku niemal 2 razy więcej graczy niż w FF XIV (114k NW, 62k FF) więc trochę tu dramatyzujecie.

Samo levelowanie, bieganie z ziomkami i zbieranie wszystkiego jest spoko, przyjemnie się w to pykało dla relaksu i każdy tą grę chwalił dopóki nie wbił 60. Z endgame'em sobie nie poradzili, postawili na głupie rozwiązania których nikt nie chce więc ludzie których zmęczył grind przestali grać. Gra jest do odratowania, wymaga podjęcia kilku dobrych decyzji i przebudowy wtedy też gracze wrócą.

Odnośnik do komentarza

@UberAdi nie wiem na ile to poprawne dane, ale z takimi danymi się spotkałem:

 

MMO Subscribers & Populations - MMO Populations & Player Counts (mmo-population.com)

 

WoWik już na ostatniej do grobu jako gra społeczna, ale wciąż trzyma corowców. 

Odnośnik do komentarza

Z tym że naprawde przynajmniej ja stoje na 45 poziomie i dalej nie mogę ruszyć z main quest-ami bo nie wiem nawet gdzie szukać ludzi na dunga , osobiście wróciłem do Wow-a classic(na retailu tak samo nic nie mam do roboty) . Ashes of creation jest przenoszone na UE5 i jak to mówią premiera będzie gdy gra będzie gotowa więc zapewne bliżej 2023r. Liczę mocno na Lost Ark bo brakuje mi gry w która mógłbym się wtopić i siedzieć przez dłuższy czas. Liczę że zapowiedzą też jakiś potężny patch/dlc do NW w którym znajdzie się dungeon finder.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

 Liczę mocno na Lost Ark bo brakuje mi gry w która mógłbym się wtopić i siedzieć przez dłuższy czas.

Tam chyba są limitowane wejscia do dungeonow, zrobisz pare i koniec na dany dzien. Chyba nie da sie odalic trybu no life, co mi pasuje. Musze tylko nowego windowsa zainstalowac, bo na w7 nie moglem bety odpalic :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.