Skocz do zawartości

Nintendo Switch Sports


izon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O tak, wii sports było genialne. W kręgle czy ping-ponga grałem godzinami. Pamiętam jak duże wrażenie robiła na mnie precyzja ruchów kontrolera i jak to przekładało się na podkręcone uderzenia czy rzuty kulą.

Mam nadzieję, że te kontrolery ze switcha są równie precyzyjne, nie wiem od czego to zależy ale w Mario Kart Wii graliśmy kierownicą i szło mi dużo lepiej niż klasycznie padem, a w MK8 jest zupełnie odwrotnie, kierownicą nie idzie precyzyjnie się  ścigać.

Co do Sports, to z jednej stronu trochę mało gier, coś mają podobno dodać, ale chyba tylko jedną pozycję.

Odnośnik do komentarza

No relacje z grania były bardzo pozytywne, ale to może być jeszcze jedna "socjalna" gra na Switcha którą trochę położy niewielka obszerność. Trochę szkoda że czasem Nintendo robi dobrą rozgrywkę, ale nie wkłada w to ułamka takiego budżetu jak w Splatoon czy Smasha i online po paru tygodniach czy miesiącach świeci pustkami.

 

Zapowiedź 6 gier i jednej w DLC... ogólnie Nintendo nie wydaje się zbyt mocno promować tej gry. 

Odnośnik do komentarza

Chciałem brać na premierę, bo przy poprzednich odsłonach na Wii i WiiU była fajna zabawa. Nawet pograłem chwilę w te betatesty w lutym (kręgle, walki na miecze, tenis).

Rzeczywiście niepokoi tak mało dyscyplin (WiiSport może miało ich tylko 5, ale Resort już 12). Mocno asekuracyjnie jak na kontynuację najpopularniejszej serii gier 7. generacji.

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Damk napisał:

Chciałem brać na premierę, bo przy poprzednich odsłonach na Wii i WiiU była fajna zabawa. Nawet pograłem chwilę w te betatesty w lutym (kręgle, walki na miecze, tenis).

Rzeczywiście niepokoi tak mało dyscyplin (WiiSport może miało ich tylko 5, ale Resort już 12). Mocno asekuracyjnie jak na kontynuację najpopularniejszej serii gier 7. generacji.

Będą płatne DLC :shotgun:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra wyszła i już nikt nie pamięta mdr. Nintendo nawet w materiałach promocyjnych chwali się, że jakaś tam jedna pomniejsza stronka dała 4/5 i powiedziała że całkiem sympatycznie się gra hehe.

 

W sumie to nie wiem, czemu Nintendo nie wrzuciło zawartości z Wii Sports Resort jakoś tam tylko dostosowując sterowanie, czy to byłoby aż tak trudniejsze? Jeśli nawet ktoś grał w Wii Sports Resort to już nie pamięta. Więcej zawartości przekonałoby więcej osób do kupna, i do abonamentu online, na którym gra mocno bazuje, ku hejtowi niektórych fanów.

 

Pewnie i tak za rok Nintendo randomowo wrzuci raport że sprzedali 10 milionów sztuk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...