Skocz do zawartości

SP Football Life 2023


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie najlepsza gra piłkarska ever i to za darmo

 

Fanowski projekt sceny pesa. Wzięli kod ostatniego Pesa2021 i stworzyli swoją grę piłkarską.

 

Oczywiście pełne licencje na drużyny, poprawione stadiony i nowe obiekty, poprawione twarze blisko 6000 piłkarzy, przebudowany master league. Mało? Przebudowany również gameplay, AI, zachowanie piłkarzy, responzywnosc itd.

 

Strona projektu:

https://www.pessmokepatch.com/2022/05/FL2023.html

 

Jak zainstalować to na steam decku:

https://github.com/eskay993/gamefiles/tree/main/sp-football-life-2023

 

Działa tylko na pc i oczywiście jest to gra offline, tryby online nie działają 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Daffy napisał:

Prawdopodobnie najlepsza gra piłkarska ever i to za darmo

No za darmo, bo to piracka wersja z crackiem 1.01 od crackerów z CPY.

 

PS. Na 100%, jestem pewny, więc nie zapraszam do dyskusji.

 

I tak jak pisze Mysza, to po prostu mod i nic więcej. Tak zwane "suwaczki" poszły w ruch, nic nowego na scenie modderskiej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

63 mecze już w to rozegrałem od czasu założenia tematu. Rewelacyjnie się gra, aktualnie w trakcie drugiego sezonu master league, nie pamiętam kiedy tak dobrze bawiłem się w grze piłkarskiej bez online grając na AI. Musze jeszcze znaleźć czas by z ziomkami pograć na kanapie konkretniej i wtedy mogę dać werdykt czy to faktycznie najlepsza gra piłkarska obecnie. Z wad do poprawki bo pewnie edycję 2024 scena wyda to sędziowie, często gwiżdżą przewinienia z powietrza, a kosy puszczają 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Czy to normalne że na PES 2021 i tak samo na Football live 2024 mam użycie procesora 90-100 % i temperatury 95 -100 stopni. Dziwne że te wyniki w czasie uruchomionego menu. Podczas meczu temperatury 10 stopni mniej. GPU w miarę normalnie. Laptop legion 5 ryzen 5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...