July 5, 20232 yr Gra 30 czerwca wyszła na wszystkie platformy a tematu od premiery nie było nawet w dziale switcha. Nikogo ta gra? Z przykrych informacji to gry nie można kupić na tureckim ps store
July 5, 20232 yr Mnie fhuj kręci.Jestem psychofanem 3.Z tym że niestety chyba tylko cyfra jest a ja jestem fanem pudełek i olx Na razie nie kupiłem ale na pewno kupię.Cena chyba 140zl aktualnie .Co ciekawe nie ma gry u turasa A szkoda bo już by było grane.
July 5, 20232 yr Kupione prawilnie w pudełeczku, ale za dużo sztosów teraz wychodzi. Musi poczekac na swoja kolej.
July 12, 20232 yr Ja kupiłem na premierę. Cóż jest mocno nostalgicznie,wszystko cacy,grafika, ost fajnie zremasterowany(jest wybór miedzy oryginalnym a remasterowanym). Zacząłem na trudnym poziomie trudności i jest ciezko dość. A są jeszcze trudniejsze chyba dwa lub trzy po nim .
July 18, 20232 yr W dniu 12.07.2023 o 19:09, Szajka napisał: Ja kupiłem na premierę. Cóż jest mocno nostalgicznie,wszystko cacy,grafika, ost fajnie zremasterowany(jest wybór miedzy oryginalnym a remasterowanym). Zacząłem na trudnym poziomie trudności i jest ciezko dość. A są jeszcze trudniejsze chyba dwa lub trzy po nim . Szkoda tylko, że nie ma podłożonych głosów w dialogach. Tak czy inaczej wygląda dobrze
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.