Jump to content

Ratatan


Pupcio

Recommended Posts

Jako wielki fan pataponów muszę założyć temat dla nowej części którą dla beki nazwali inaczej i są inne stworki no ale każdy wie że to patapony. Gra na kickstarterze już dobiła do celu że wyjdzie na konsole więc elegancko. Ogólnie bardzo mi się podoba, muzyczka wpada w ucho, stworki i otoczenie ładne chociaż nie wiem czy nie jest za dużo nawalone na tym ekranie, patapony i ta ich minimalistyczna oprawa fajnie się zgrywały z rytmicznym gameplayem. CZEKANKO

e0149224462c9d51832e.jpg

 

 

  • Like 1
  • beka z typa 1
Link to comment

Nic tak nie zbiera na Kickstarterze jak "sequel klasyka sprzed 20-30 lat pod innym tytułem, robiony przez tego samego twórcę ale teraz indie". Standardzik.

 

W sumie ciekawe, z czego ten Kotani żył przez te 15 lat, zanim z tym randomowo wyskoczył mdr. Pyramid według niektórych gugli niby nadal istnieje (według Mobygames, ostatnio współpracowało chyba nad Alice Gear Aegis CS: Concerto of Simulatrix, wcześniej nad Dariusburst: Another Chronicle EX+?), chociaż to może być tylko nazwa, bo Japan Studio zostało zamknięte a to oni byli jakby wydawcą tych gierek, ale ci główni twórcy chyba serio nic nie robili od czasów Patapona. Facet jednej gry. Sony oczywiście posiada markę, więc zrobią najbliższy klon, jak się da.

 

 

Zmiany jednak są - bardziej rozbudowana konstrukcja gry (rogalik/gra akcji), no i te ładne tła i efekty jak z anime. Zwiastun przyjemny, zobaczymy jak z grą na dłużej.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.