Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Sama strona techniczna wygląda doskonale i co najważniejsze stara się być wierna oryginałowi (mandze jak i anime). Myślałem, że wciągnięcie w to Mamoru Oshii to tani chwyt marketingowy ale teraz myślę sobie: "A co jeśli Oshii'emu rzeczywiście się to podobało? Może będzie wizualny sztosik?". Nawet są w pewnych miejscach filtry jak z anime.

Jednak nie oszukujmy się. Scarlet to nie będzie Motoko. No i niezbyt pasuje mi ten generowany komputerowo kombinezon. Nic ich nie nauczył przypadek Green Lanterna?

 

 

Czekam na trailer. Jak Batou będzie miał zwykłe oczy to będzie roz(pipi) na internetach  :fsg:

uff, jednak jest okej

 

No. Choć są dwie wersje oczu na trailerze. No zobaczymy.

Jak się domyślam Ishikawa, Togusa, Pazu, Saito i Borma czekają na drugi film, a tutaj niczym w Arise losy Major, Aramaki'ego i Batou splotą się w walce z Władcą Marionetek, a na koniec założenie Sekcji 9.

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się film z cyborgiem okraszony kilkoma motywami i stylistyką z innych filmów sci-fi. Jako takowy wypada nawet ok, jako Ghost in the Shell to jednak trochę nieporozumienie. Produkcja równie dobrze mogłaby robić za własną markę i nie wykorzystywać innej, no ale wiadomo kasa. Pomijając grę aktorską SJ, cała wizja postaci Motoko w jaką poszli tutaj mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza

Trailer ładny, też jestem pozytywnie zaskoczony, tylko ta Dżohanson... Kostium ma generowany z powodów swojej anatomii, wyglądałoby to gorzej jakby w takim wrzynającym się, ultra dopasowanym trykocie biegała "prawdziwa kobieta". Ja mam tylko nadzieję, że oprócz wizualiów nie zapomną o tym co równie ważne w GitS.

Odnośnik do komentarza

Fakt, wygląda dobrze, a Skarlet to poważny minus. Nie wiem po co ją tam wciskali. Kobita w ogóle mi nie pasuje, ani tym bardziej - nie podoba mi się. Może dlatego, że nie gustuję w karlicach o posturze klocka.

 

No i coś mi się wydaje, że bez tego nazwiska film byłby pelszy

Odnośnik do komentarza

pajgi na problemy z anatomią tj. cellulitem i rozstępami polecam siłkę. No ale na 160 cm nawet siłka nie pomoże. Spójrzmy na nadchodzące Underworld: Blood Wars. Kate w lateksowym wdzianku wciąż wygląda zjawiskowo i pierdoliłbym ją jak jednorożec południcę. Można? Można. Problemem jest to, że Scarlett z żadnej strony nie pasuje na Major. Z tego co wiem wcześniejszym wyborem była Margot Robbie. No tutaj też nie dawałbym takiej trudnej roli. A co do tego ile GotS będzie w GotS to wątpię by dali radę zadowolić zarówno fanów jak i "resztę widzów". Podejrzewam, że fabularnie skierują się pod zachodniego widza. Głębokich i pełnych mądrości dialogów też raczej bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

Powtarzałem to kilkukrotnie. Fikcyjne postacie kobiece (te powstałe w głowach facetów) są perfekcyjne bo takie mają być. Zarówno pod względem budowy ciała jak i charakteru. Nie ma doskonałe kobiety bo taka nie istnieje. Spoglądając na Major, Revy, Yennefer czy Wonder Woman facet chce ją porwać z ulicy i mieć tylko dla siebie. Dlatego tylu japończyków i Ping wiążą się z poduszkami z wizerunkami ulubionych postaci. W przypadku prawdziwych kobiet trzeba pogodzić się z "niedoskonałościami" inaczej nie poruchasz. Bo ileż można robić rękodzieła do fikcyjnej laski? Ech... chyba jebnę kiedyś felieton na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Ale co ma ten wywód do tego że Scarlet nie pasuje?

Czy ktoś tu pisze ze Motoko jest piekna i doskonała? Na moje to ona urodą specjalnie nie grzeszy,  a charakter to ona nie ma raczej na sexslave;a, a tym bardziej matke twoich przyszłych dzieci.

 

 

yennefer w filmie miała wąsy

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

fantastycznie zrobili ten opening, jest moc, jest nadzieja.


@milan,

Ano dużo ma. Potencjalnie większość aktorek w średnim wieku (forumkowym emerytalnym) nie nadawałaby się do roli Major i nie piszę tu o wyglądzie. I jak zwykle sprowadzasz wszystko do jednej kwestii. Pisałem również o cechach wewnętrznych. Czytaj między wierszami.

 

do jakiej kwestii?

Odnośnik do komentarza

O dziwo wygląda to całkiem ok. Kto wie,może w końcu doczekamy się filmowej adaptacji animu/mangi po której nie będzie odruchów wymiotnych.
Choć fakt, Batou wygląda niespecjalnie,mogli się bardziej postarać dobierając aktora. 

Wiadomo do mangi/anime nie ma to startu ale jak na Hollywood to nie jest tragicznie biorąc pod uwagę ilość tandety jaką tam robią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...