Skocz do zawartości

Forza Motorsport: Liga Forum PSX Extreme


SnoD

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym etapie kończymy II serię i zawieszamy rywalizację. Prawie wyczerpaliśmy listę torów, a po 5 miesiącach rywalizacji wypaliła się też frekwencja, więc będzie trzeba pomyśleć o reaktywacji za parę miesięcy.

 

Wyniki za VIII tydzień w pierwszym poście, poprawiłem też wyniki za VII.

 

Tak natomiast wyglądają ostateczne wyniki za II serię zmagań.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA II SERII:

1. Magik (79 PKT) :trophy_gold::trophy_gold::trophy_gold::trophy_gold::trophy_gold::trophy_gold::trophy_silver:

2. Szymek (63 PKT) :trophy_gold::trophy_silver::trophy_silver::trophy_silver::trophy_silver::trophy_silver:

3. Donatello1991 (55 PKT) :trophy_silver::trophy_bronze::trophy_bronze::trophy_bronze:

4. Aleks (51 PKT) :trophy_bronze:

5. A_Bogush (42 PKT) :trophy_bronze::trophy_bronze:

6. Bartg (39 PKT) :trophy_bronze:

7. ofsajd (19 PKT)

8. MaZZeo (18 PKT)

9. SnoD (17 PKT)

10. Pianista911 (14 PKT)

11. Marcin_wawa (7 PKT)

 

ZWYCIĘZCY II SERII:

 

1. @Magik :trophy_gold:

2. @Szymek :trophy_silver:

3. @Donatello1991 :trophy_bronze:

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 3
  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Tylko zawieszamy. Potrzebny głód rywalizacji, który po 5 miesiącach niemal nieprzerwanych zmagań siłą rzeczy musiał się w końcu wypalić, no i potrzeba trochę nowej zawartości, która dochodzi z czasem.

 

Ja też teraz mam trochę za mało czasu żeby to ogarniać, więc przerwa wszystkim wyjdzie ba dobre :)

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie, liga to świetna inicjatywa :) Ściganie się z waszymi czasami to często był mocny dreszczyk emocji, a z każdym wyścigiem skill powoli wzrastał. Do czołówki trochę brakuje, ale i tak jestem zadowolony ze swoich czasów.

 

A może byśmy później spróbowali może wspólnego wyścigu online (jeżeli Motorsport w ogóle oferuje taką możliwość :D)? Albo może w trochę luźniejszej atmosferze konwoje w Horizon 5? Tu już byłby dobry forumkowy team.

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza

Ja również odpalałem głownie ligowe eventy, ale jak się skończyły to przerzuciłem się na wyróżnione czasówki rywali. Byłem zaskoczony że nie ma tam żadnego czasu znajomych. A szkoda bo mimo frekwencji ok 10k drajwerów, można powalczyć o całkiem przyzwoite pozycje ;).

Jedno co mnie wkurza to to, że w rywalach mamy z reguły tę samą (najbrzydszą) porę dnia - południe.

Giera ze swoim systemem pogody i pór dnia potrafi wyglądać naprawdę bardzo  dobrze, ale w czasówkach jest zawsze ten sam rzyg:no:.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...