Jump to content

Głos Ludu - propozycje, sugestie, uwagi


Recommended Posts

Uszanowanie!

Przewinęła się sugestia, aby odpalić temat poświęcony Głosowi Ludu, nie pozostaje więc nic innego, aby tak uczynić. Zapraszam ze wszelkimi uwagami, sugestiami, pomysłami i - co najważniejsze - materiałami: linki do postów z forum, zdjęć itd. 

 

Aktualnie struktura z grubsza jest znana - część to statusy (to sobie sam ogarniam), część opinie o numerze (to również), jest też zdjęcie od czytelnika (przysyłajcie), a całość uzupełniają Polecane. Z tymi ostatnimi jest najtrudniej, więc zastanawiam się, czy nie zmienić tego i np. nie dać najlepszego/najciekawszego posta miesiąca czy np. na stałe "Właśnie ukończyłem", które również sugerowaliście, a gdzie nie brakuje naprawdę ciekawych wpisów. 

 

Aktualnie zbieram materiały z okresu 13.12 do 09.01. 

  • Upvote 6
  • Like 2
Link to comment
13 minut temu, grzybiarz napisał:

Te "polecane" czytelników to chyba do wywalenia, skoro nie ma na to tekstów, a i chyba ludzi nie interesują polecane książki/płyty jakichś randomów z neta.


Tak, chetnie bym to czyms zastapil, stad moze Wlasnie ukonczylem. Mozna tez zawsze dac wiecej fotek czy statusow, pytanie czy nie bedzie zbyt monotonnie. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.